Jennifer Aniston sako, kad jau seniai kenčia nuo miego problemų

Jennifer Aniston nemiga - ne naujausia jos problema. 53 metų žvaigždė žurnalui "People" pasakojo, kad ši problema ją kamuoja jau dešimtmečius.

"Manau, kad tai prasidėjo kažkur trisdešimties ar net anksčiau, bet būnant jaunesniems tiesiog nepastebime miego trūkumo padarinių, nes esame tokie energingi", - sakė ji.

Tai pasireiškė nerimu dėl miego, vaikščiojimu per miegus, o pastaruoju metu - nemiga, dėl kurios ji skaičiuoja minutes, kai negali užmigti.

"Kuo labiau dėl to nerimauju, tuo sunkiau užmigti", - sakė ji.

Tai matyti ir jos reklamoje, skirtoje kampanijai "Seize The Night and Day".

Pasak svetainės "Fierce Pharma", reklaminį klipą pavadinimu "Laikas yra konstrukcija" režisavo "Oskaro" apdovanojimą pelnęs režisierius, scenaristas ir aktorius Taika Waititi, jis susijęs su nauju "Johnson & Johnson" receptiniu vaistu nuo miego.

Aniston sakė žurnalui "People", kad galiausiai kreipėsi į gydytoją dėl nemigos, o dabar, norėdama atsipalaiduoti, naudoja tokias gudrybes kaip tempimas ir joga prieš miegą, taip pat stengiasi "kiekvieną vakarą gultis vienodu laiku, o tai, aktoriams, yra iššūkis, nes, jei filmuojamės, grafikas būna vis kitoks".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder