Jennifer Lopez ir Benas Affleckas vėl užfiksuoti besibučiuojantys per meilės šventę

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas atvedė į pasaulinę meilės šventę, kai pora buvo pastebėta besimyluojanti dar viename laive - šį kartą Viduržemio jūroje.

Lopez, prieš kelias dienas atšventusi 52-ąjį gimtadienį, pabučiavosi susiglaudusi, kai jų laivas stovėjo Neapolyje, Italijoje.

Ką tik palikę Sen Tropezą Prancūzijos pietuose, iš naujo susižadėję sutuoktiniai super jachtą iškeitė į intymų mažesnį laivą, tačiau nesuklyskite, Lopez ir Affleckas nevengia gyventi prabangiai.

Holivudo pora Jennifer Lopez ir Benas Affleckas apsikabino bučiuodamiesi Neapolio uoste, Italijoje.

Anksčiau šį mėnesį "Bennifer" su Lopez vaikais Maksu ir Emme apžiūrėjo garsiojoje Holmby Hills dalyje Los Andžele esantį rūmų kompleksą. Nekilnojamasis turtas įkainotas 65 mln. dolerių, jame yra aštuoni miegamieji ir 12 vonios kambarių maždaug 31 000 kvadratinių metrų ploto. Jame taip pat yra boulingas.

Vėliau daugiavaikė pora buvo pastebėta apžiūrinėjanti naująjį projektą, o nuotraukose dainininkė matoma lipanti kopėčiomis kartu su kažkuo, kas atrodė esąs architektas ir rodė jai nekilnojamąjį turtą, apžiūrinėdama Bel Air namus, kurie vis dar statomi.

Išvykoje aktorė vilkėjo juodus leginsus, baltą sportinę palaidinę ir baltus sportinius batelius, nes neskubėdama vaikščiojo ir aptarinėjo statinio planus.

Lopez taip pat buvo pastebėta apžiūrinėjanti rajono mokyklas savo vaikams - tai rodo, kad ji gali norėti nuolat gyventi Vakarų pakrantėje.

"Šėlsmo" žvaigždė ir "Kelio atgal" aktorius anksčiau buvo susižadėję maždaug dvejus metus. Jiedu išsiskyrė 2004 m., o 2005 m. Affleckas vedė aktorę Jennifer Garner. Pora, turinti tris bendrus vaikus, išsiskyrė 2018 m.

Lopez turi du bendrus vaikus su buvusiu vyru Marcu Anthony.

Įsimylėjelių porelės atostogas ir bučinį, jų laive Neapolyje galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=6YELf57PYpU

Sidebar placeholder