Joe Bidenas pastebėtas laikantis keistą patarimų lapą

JAV prezidentas Joe Bidenas per susitikimą su vėjo energetikos įmonių vadovais laikė keistai atrodantį lapelį. Baltųjų rūmų darbuotojai J. Bidenui įteikė raštelį, kuriame buvo nurodyta, kiek minučių kalbėti, su kuo kalbėti ir net kur sėdėti. Tai pastebėjo "New York Post".

Politikas prieš kameras atvirai rodė jam skirtus pamokymus. Pastaboje buvo pateiktos ne mažiau kaip devynios taisyklės, kurių JAV vadovas turi laikytis per darbo susitikimą.

Žurnalistai pastebi, kad J. Bidenas dažnai naudojasi suvestinėmis, o tai anksčiau sukėlė auditorijai "tam tikrų nepatogumų".

Baltieji rūmai labai rūpinasi, kaip ir ką J. Bidenas sako, kad vėliau administracija neprivalėtų nieko paaiškinti ar paneigti. 

Kaip rašė UNIAN, neseniai JAV prezidentas Joe Bidenas vėl atsidūrė tinklo vartotojų dėmesio centre. Šį kartą diskusijų priežastimi tapo vaizdo įrašas, kuriame 78 metų politikas užsnūdo Glazge vykusiame aukščiausiojo lygio susitikime klimato klausimais.

Be to, J. Bidenas, aiškindamas, kodėl amerikiečių kariai po 20 metų paliko šią šalį, supainiojo ir Afganistaną iš pradžių pavadino Ukraina, o paskui Iraku.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder