Jokios naudos: mokslininkai atskleidė, ar alkoholis gali padėti siekti karjeros

Nors Rytų Azijoje gėrimas po darbo yra neatsiejama bendravimo su kolegomis dalis, mokslininkai nustatė, kad tai negarantuoja karjeros kilimo.

Žinoma, kad Rytų Azijoje alkoholio vartojimas po darbo yra neatsiejamas profesinių santykių kūrimo aspektas.

Taip kolegos ir vadovybė stengiasi užmegzti patikimesnius ir profesionalesnius santykius, rašo "SciTechDaily".

Naujame tyrime Japonijos, Taivano ir Pietų Korėjos mokslininkai sutelkė dėmesį į tai, kaip alkoholio vartojimas iš tikrųjų gali padėti kurti profesinius santykius ir siekti karjeros.

Atlikti tyrimą paskatino statistika, rodanti, kad pusė Rytų Azijos gyventojų tam tikru laipsniu netoleruoja alkoholio arba laikosi sveiko gyvenimo būdo, kuris neleidžia gerti su bendradarbiais.

Mokslininkai mano, kad jų tyrimo rezultatai bus sveikintinas atradimas tiems, kurie nori nevartoti alkoholio kaip priemonės savo karjerai plėtoti.

Naujas tyrimas rodo, kad tie, kurie geria po darbo su kolegomis ir viršininkais, iš tikrųjų neturi jokio pranašumo siekiant karjeros.

Pasak tyrimo bendraautoriaus, Tokijo universiteto Viešosios politikos aukštosios mokyklos ekonomisto profesoriaus Daiji Kawaguchi, jis ir jo kolegos nerado jokio pagrindimo, kodėl alkoholio vartojimas pagerina darbo rinkos rezultatus, nepaisant paplitusios nuomonės, kad tai pagerina.

Tyrimo metu mokslininkai apklausė 25-59 metų amžiaus dirbančius vyrus.

Jie iš viso atsakė į 45 klausimus, įskaitant sveikatos būklę, įpročius, alkoholio vartojimą, finansus ir darbo laiką per savaitę.

Dalyviai taip pat pasitikrino savo toleranciją alkoholiui, atlikdami paprastą testą. Iš viso apklausoje dalyvavo 3 500 respondentų.

Atkreipkite dėmesį, kad mokslininkai daugiausia dėmesio skyrė azijiečių vyrų tyrimui ne tik dėl jų alkoholio vartojimo kultūros, bet ir dėl alkoholinio fliuso sindromo, arba "azijietiškojo fliuso", dėl kurio žmonės

raudonuoja;

patiria galvos skausmą;

patiria pykinimą.

Pasak Kawaguchi, ji su kolegomis siekė išsiaiškinti, ar alkoholis iš tiesų turi įtakos karjeros kilimui.

Tyrimo rezultatai rodo, kad alkoholį toleruojantys vyrai geria dažniau ir kaskart daugiau, tačiau tai neturi jokios įtakos jų pajamų lygiui ar karjeros kilimui.

Šaltinis: focus.ua

Organizatorių nuotr.

YouTube ekrano nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder