Juokingiausių Zodiako ženklų reitingas

Nesvarbu, koks jūsų stilius, kiekvienas ras sau tinkantį humoro būdą, tačiau yra ženklų, kurie tikrai yra linkę greičiau suprasti juoką nei kiti:

12. Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Kiekvienas ženklas gali būti juokingas, tačiau Ožiaragiai mieliau išlaiko tiesią veido išraišką, nei leidžia pasauliui parodyti savo emocijas (ar juoką).

Apskritai Ožiaragiai gali pasirodyti kaip sunkiai įveikiami, ypač tiems, kurie nesupranta jų specifinio, labai sauso humoro jausmo.

Šiek tiek atsipalaiduokite ir nebijokite pasijuokti iš savęs, Ožiaragiai!

11. Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandenis yra sąrašo apačioje ne todėl, kad jie nėra juokingi, tiesiog jie mieliau mėgaujasi kitų humoru, o ne išdykauja su savais juokeliais.

Iš pradžių Vandeniai gali būti linkę užsidaryti nuo kitų, mieliau dalytis savo humoru tik su siaura grupe, nes dalydamiesi juo su nepažįstamaisiais jie jaučiasi pažeidžiami.

Nėra nieko blogo, jei mieliau juokiatės iš kitų, o ne gaunate juoką, tačiau būkite tikri, kad taip neužgesinsite savo pačių šviesos.

10. Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiai yra juokingi žmonėms, žinantiems, kurie supranta jų keistą humorą, tačiau ne visi supranta jų pokštus.

Vėžiai mėgsta tiesmuką humorą, kuris kai kuriems gali būti šiek tiek nemalonus, tačiau tiems, kuriems jis tinka, jis yra absoliučiai mėgstamas.

Būtinai pasitikrinkite, ar aplinkiniai supranta, kad juokaujate, ir akimirksniu apstulbinsite juos savo šmaikštumu.

9. Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Jaučiai garsėja tuo, kad yra santūrūs ir atsipalaidavę, toks pat ir jų humoro jausmas. Jie nebus tas žmogus, kuris šaukia savo pokštą per minią, kad įsitikintų, jog visi jį išgirdo.

Tačiau jie bus tas žmogus, kuris pašnibždės žiauriai juokingą komentarą artimiausiam žmogui ir sukels jam (kartais neadekvataus) juoko priepuolį.

Nors dviese kikenti visada smagu, nebijokite tuo humoru pasidalyti su pasauliu ir įsileisti kitus į pokštą. Kai kalbama apie juoką, kuo daugiau, tuo linksmiau!

8. Žuvys (vasario 19-kovo 20 d.)

Įdomi ilgaamžė, bet linksma istorija? Žuvys pasiruošusios jums padėti!

Žuvys nieko nemėgsta labiau nei verpti pasakas, tačiau kartais jos gali prarasti savo auditoriją.

Būtinai visada pasitikrink aplinkinius, kad įsitikintum, jog jie neišsibarstė prieš dešimt "tada aš buvau toks...", ir būsi pagrindinis pasakotojas bet kokiame grupės renginyje.

7. Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelė yra Zodiako sarkazmo karalienė, o jų sausas, save nuvertinantis humoro jausmas verčia visus aplinkinius jaustis keistai.

Būtent jos sugebės greitai pastebėti ironiją bet kokioje situacijoje arba nutraukti įtampą visiškai taikliais pastebėjimais.

Akivaizdu, kad toks humoras, priklausomai nuo situacijos, gali būti labiau ar mažiau vertinamas, bet kai jis veikia, jis tikrai veikia.

6. Skorpionas (spalio 22 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionai mėgsta ilgus ir gilius pokalbius, tačiau tai nereiškia, kad jie negali jų paįvairinti trupučiu humoro!

Žinoma, tai gali būti juodas humoras, bet ir tamsi medžiaga gali būti juokinga, jei su ja tinkamai elgiamasi.

Vis dėlto Skorpionai turi būti atsargūs, kad juokaudami nenukryptų į skaudinančią ar įžeidžiančią sritį, ir suprasti, kada jie nuėjo per toli.

Duokite naujiems draugams laiko, kad jie pagaliau "suprastų" jūsų humorą, ir kai jie tai supras, apsiverks iš juoko ant grindų.

5. Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtai yra natūralūs artistai, mėgstantys būti dėmesio centre, o juokingumas jiems padeda tai daryti.

Jie yra tas draugas, kuris mėgsta papasakoti skandalingą istoriją, kupiną perdėjimų, siekiant komedijos efekto, ir jiems nekyla problemų patiems suvaidinti visus vaidmenis, įskaitant balsus.

Problemų kyla tada, kai norėdami būti dėmesio centre jie peržengia humoro ribas, pereina į šou ar kartais gėdingą sritį.

Tačiau kai jie puikiai pasirodo, Liūtai yra patys juokingiausi draugai.

4. Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinai garsėja pašėlusiu, lengvabūdišku humoro jausmu ir jiems nesvetimas fizinis aktyvumas, kad juokas pavyktų.

Iš prigimties gimę lyderiai, Avinai dažnai pasitelkia juokelius, kad padėtų įsiteikti savo komandos draugams, bendradarbiams ir draugams, kad parodytų jiems, jog pasaulis yra saugus jų (labai juokingose) rankose.

Avinai taip pat mėgsta fizinį humorą, jiems labai patinka kvaili pasivaikščiojimai, juokingi veidai ir kritimai.

Tik nepersistenkite ir nesusižeiskite!

3. Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniai yra žinomi dėl savo kalbėjimo dovanos, todėl jiems nesvetimi šmaikštūs replikos, vienos replikos ir šmaikštūs juokeliai.

Dvyniai taip pat turi retą gebėjimą pasijuokti iš kitų, tačiau kartu neperžengti ribos ir neatrodyti piktai ar įžeidžiančiai.

Tikriausiai todėl, kad jie moka ir pasipuikuoti, ir priimti, ir be problemų nukreipia savo aštrų sąmojį į save.

Nors ilgi pasakojimai nebūtinai yra jų stiprioji pusė, Dvyniai visada gali pasakyti sarkastišką komentarą ar linksmą vieno sakinio frazę, kuri puikiai atspindi tai, kas ką tik įvyko.

2. Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 21 d.)

Itin draugiškos Svarstyklės yra socialinis Zodiako drugelis, todėl neturėtų stebinti, kad jos taip pat yra vienas linksmiausių ženklų.

Svarstyklės maitinasi kitų žmonių energija, todėl jei šypsotės jūs, šypsosis ir jos.

Ar tai reiškia, kad kartais jos nueis iki gėdingų kraštutinumų, kad įsitikintų, jog visi aplink gerai leidžia laiką? Taip.

Ar tai paprastai pasiteisina ir palieka visą vakarėlį susižavėjusį? Galite lažintis.

1. Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliai labai lengvai įgyja sąmojo ir sumanumo, todėl jie yra pats linksmiausias Zodiako ženklas.

Šauliai garsėja tuo, kad bet kurioje situacijoje sugeba rasti humoro jausmą, ir jie paprastai būna tie draugai, kurie priverčia tave ritinėtis ant grindų iš juoko praėjus kelioms sekundėms po to, kai įžengia pro duris.

Šauliai yra puikūs žmonės, kuriuos galima turėti šalia krizės metu, nes jie bus tas žmogus, kuris baisioje situacijoje atras vienintelį juokingą dalyką ir pasinaudos juo, kad pasijustumėte geriau.

Jie taip pat yra fantastiški pasakotojai, galintys įprastą dieną paversti biuro lygio komedija. Iš esmės mums visiems draugų grupėje reikia bent vieno - arba kelių Šaulių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder