Justę Arlauskaitę-Jazzu užklupo netikėta liga

Justė Arlauskaitė-Jazzu prabilo apie pokyčius gyvenime ir kur buvo dingusi: „Taip, naujienų yra ir jų labai daug“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justę Arlauskaitę-Jazzu. Viena žymiausių šalies atlikėjų tris mėnesius su sužadėtiniu Donatu Ivanausku viešėjo Filipinuose. Ten, pasak dainininkės, abu lankėsi ne pirmą kartą, tačiau šįsyk kelionė buvo išskirtinė.

Justė juokiasi, kad jau girdėjo įvairių gandų, kodėl buvo išvykusi ir ką ten veikė.

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justę Arlauskaitę-Jazzu. Viena žymiausių šalies atlikėjų tris mėnesius su sužadėtiniu Donatu Ivanausku viešėjo Filipinuose.

Ten, pasak dainininkės, abu lankėsi ne pirmą kartą, tačiau šįsyk kelionė buvo išskirtinė.

Justė juokiasi, kad jau girdėjo įvairių gandų, kodėl buvo išvykusi ir ką ten veikė.

„Atvirai galiu pasakyti, kad tai buvo šioks toks pabėgimas, nes labai smarkiai buvo pavažiavęs stogas. Bet aš pirmą kartą Filipinuose ne ilsėjausi, o labai daug ir intensyviai dirbau.

Nufilmavom net vienuolika vaizdo klipų mano naujam soliniam albumui. <...> Tačiau jau išgirdau, kad važiavau į Filipinus gimdyti trečio vaiko, nes vieną esą gimdžiau Amerikoje, kitą Tailande.

Tada išgirdau, kad išsiskyriau su Donatu ir susiradau kažkokį diedą. Žodžiu, visi yra tiesiog aukščiausio rango režisieriai mano gyvenimo...

Bet taip, naujienų yra ir jų labai daug“, – šypsodamasi sako dainininkė.

Archyvų nuotr.

Justė Arlauskaitė-Jazzu su sužadėtiniu Donatu (nuotr. asm. archyvo)

Šešerius metus kartu esantys Justė ir Donatas apie jokias skyrybas negalvoja, o ar norėtų sužadėtinių statusą pakeisti į sutuoktinių? Atlikėja sako, kad abu aiškiai nusprendę kol kas vieną dalyką – katalikų bažnyčioje tuoktis nenorėtų.

„Labai daug dalykų per šį laiką išsigrynino: kaip norim, kur norim, kokių žmonių norim, o kokių jau nebenorim. Atsitiko ir taip gyvenime“, – sako Justė.

Archyvų nuotr.

Justė Arlauskaitė-Jazzu su sužadėtiniu Donatu (nuotr. asm. archyvo)

Ji neslepia, kad su Donatu kalbasi ir apie vaikus, kurių jis norėjo kone nuo draugystės pradžios.

Bet, atlikėjos teigimu, viskam savas laikas. „Aš priėjau prie tokio taško, kad pasakiau Donatui, jog supratau šitą frazę: aš noriu turėti vaikų ne nuo tavęs, bet noriu juos turėti su tavimi. Ir manau, kad mūsų vaikai būtų nuostabūs žmonės“, – sako dainininkė.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder