Justina Partikė atskleidė, kaip susipažino su naujuoju mylimuoju

(20)

Grožio specialistė Justina Partikė visada labai atvira. Ir tada, kai laiminga, ir tada, kai liūdna. O liūdna Justina buvo dėl subyrėjusios santuokos.  

„Jeigu Vytenis būtų parodęs bet kokį ženklą, kad sugrįš, aš tikrai atleisčiau. Bet nebuvo to ir tada pradėjau gyti, gydytis, dingo jausmai“, – KK2 laidai pasakojo moteris.

Justina ir Vytenis dar vyras ir žmona, tačiau skyrybų popieriukai jau ruošiami. O Justinos širdis jau užimta – ji pamilo Bronių.  

„Tai normalu, aš jauna moteris, man reikia ir vyro, taip sakant, ir namuose, ir lovoje, ir šalia, visur visais gyvenimo atvejais“, – sakė ji.

Naujas mylimasis Bronius – pasportavęs vaikinas. Žavus. Mandagus. Mielas.  

„Jis pasirodė man labai džentelmenas, nieko niekada neleidžia nešti, nieko, nieko negaliu nešti. Papirko tas vyriškumas, džentelmeniškumas labai. Ir jis labai švelnus ir nuoširdus, ir labai šeimyniškas“, – tvirtino Justina.

Justina su Broniumi susipažino per pažinčių programėlę „Tinder“. Pirmąją žinutę, kaip ir pridera vyrui, parašė Bronius.  Bronius – sporto treneris, tituluotas kultūristas, jo kūnas it nulietas. Justina dėl naujo mylimojo grožio tiesiog lydosi.  

„Žinojau, kad sporto treneris, žinojau, kad kultūrizmas visa kita... Kūnas gražus, mergom  sakau: „O dieve!” Siunčiu fotkes draugėms, pasižiūrėkite, ką su tokiu kūnu veikti reikėtų, pasisodinčiau ant kėdės ir žiūrėčiau“, – juokėsi ji.

Pirmas Justinos ir Broniaus pasimatymas įvyko pajūryje. Justina labai jaudinosi, nes buvo nepasidažiusi.  

„Įsivaizduokite nei makiažo, nieko, o tas Halkas, pasportavęs. Aš ta drimba celiulitinė. Buvome su draugais, susirašinėjome ir jis parašė, kad ateis iki mūsų. Pasakiau, kad nejuokautų ir nebandytų, susitiksime vakare, kai pavirsiu į žmogų. Bet taip gavosi, kad jis atėjo“, – kalbėjo ji.

Ir užkariavo Bronius Justinos širdį. Dabar pora šlifuoja vienas kito aštrius kampus.  

„Broniaus bloga savybė – per daug girdi, aš jam prikarksiu, prišneku ir jis atsimins kiekvieną mano žodį“, – sakė ji.

Kadangi Justina influencerė ir turi daugiau nei 100 tūkst. sekėjų, susekti, ką veikia jos mylimasis Bronius labai lengva. Kiekvieną vyro žingsnį fiksuoja partikės šnipai.  

Poros santykiai vystosi tokiu pagreičiu, kad Bronius jau meta Kauną ir kraustosi gyventi pas Justiną. Gulės toje pačioje lovoje, kur gulėjo Vytenis.  

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder