Justina Partikė

Justina Partikė ruošiasi šeštajai operacijai: prabilo apie sunkumus

(14)

Lietuviškąja Kim Kardashian vadinama grožio specialistė Justina Partikė atvirai papasakojo apie prabėgusius metus, skaudžius išgyvenimus bei operaciją, kuri jai bus jau šeštoji.

Organizatorių nuotr.

Naujienų portalui tv3.lt J. Partikė neslėpė, jog praėję metai jai buvo patys geriausi, nes pasaulį išvydo jos ir vyro Vytenio atžala.

Justina Partikė ruošiasi dar vienai operacijai: prabilo apie sunkumus

Prabėgę metai

Pasakodama apie prabėgusius metus, pašnekovė neslėpė džiaugsmo, jog pagaliau sulaukė šeimos pagausėjimo: „Tiek visko nuveikėme. Didžiausias džiaugsmas – dukros gimimas.

Aišku, ji mums netikėtai padarė staigmeną ir gimė kiek anksčiau.

Planas buvo persikelti į nuosavus namus ir tik tada gimdyti. Mergina sumąstė gimt prieš pat raktų paėmimą, tad tiesiai iš gimdyklos ir lėkėme imti raktus. Bet viską susitvarkėme.

Antras mūsų didelis žingsnis gyvenime ir buvo nuosavi svajonių namai. Nauji namai ir nauji rūpesčiai: tai katilo pakeitimas namie, tai remontai, tai baldai. Viską darėmės sau, todėl tai buvo malonūs rūpesčiai.

Tuo pat metu iš naujo mokiausi tapti antrą kartą mama. Po 10 metų, atrodo, kad jau nieko nebemokėsi.

Viskas taip pasikeitė. Vaikai greitai auga, todėl mėgaujamės kiekviena akimirka. Suėjus Esteilytei 3 mėnesiams, išvykome į pirmąją kelionę. 

Turkijoje buvome visa šeima. Ten vyrui buvo atlikta plaukų transplantacija, o man sudėti nauji dantys. Tiesa, Turkijoje atšventėme ir sūnaus 10-ąjį gimtadienį. Jam jau 10 metų...

Organizatorių nuotr.

Nors imk ir sustabdyk laiką, kad vaikai taip greitai neaugtų“, – šyptelėjo Justina.

Tiesa, kiek anksčiau Justinai teko išgyventi ir sudėtingą laikotarpį. „Dukros gimimas mums buvo didžiausia dovana, nes anksčiau teko patirti ir persileidimą.

Dabar Esteila yra namų karalienė. Viskas sukasi aplink ją. Džiaugiuosi, kad ir sūnus ją labai myli. Jų artumas yra pavydėtinas. Jie labai myli vienas kitą, todėl esu rami, kad jie visada bus kartu.

Net nemoku apsakyti, koks gražus tarp jų yra ryšys“, – sakė ji.

J.Partikė neslėpė, jog namų be dūmų nebūna, tačiau džiaugiasi, kad viską pavyksta išspręsti: „Nesam tobuli ar it nuo podiumo nulipusi šeima. Būna krizių, būna nesutarimų.

Pasipykstam, išsikalbame ir stengiamės tų pačių klaidų nekartoti. Mano vyras yra mano gyvenimo ramstis. Aišku, kad turiu ir artimų draugių, kurios visada yra šalia.“

Organizatorių nuotr.

Ateities planai

Justina neslėpė, jog turi daug tikslų ir svajonių, tačiau svarbiausias gyvenimo tikslas – suteikti vaikams viską, kas geriausia.

„Tikslai yra žmogiški – daryti viską, kad suteiktumėme vaikams gražią vaikystę ir pastatyti jiems tvirtą pamatą po kojomis.

Svajojame apie savo grožio imperiją Lietuvoje. Dabar to ir siekiame.

Norėčiau ir kitiems palinkėti gyvenime daugiau pozityvo ir stengtis gyventi taip, kad būtumėte laimingi. Viskas yra įmanoma... Ir svarbiausia – saugoti save ir artimuosius“, – šyptelėjo moteris.

Baigdama pokalbį apie prabėgusius metus ir naujus tikslus, Justina užsiminė ir apie operaciją: „Operacija – pilvo plastika ir riebalų persodinimas. Seniai norėjau, bet svajojau apie antrą vaikelį.

Pagaliau auginu jau mažylę ir galiu išpildyti seną svajonę. Truputį jaudinuosi, tačiau tai yra normalu. Pamenu, kaip buvos sunku po Cezario pjūvio.

Bijau, kad nebūtų dar sunkiau... Tačiau vyras palaiko ir bus šalia, todėl viskas greit atsistatys“, – baigdama pokalbį sakė Justina.

Organizatorių nuotr.

Justina Partikė (nuotr. facebook.com)

Organizatorių nuotr.

Justina Partikė (nuotr. facebook.com)

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder