Jūsų įžymybė - priešas pagal Zodiako ženklą

Kai kurias įžymybes mėgstame, o kitų nekenčiame. Nors daugumai iš mūsų niekada neteks asmeniškai susitikti su mėgstamomis žvaigždėmis, vis tiek smagu pamąstyti, kodėl vieni garsūs žmonės verčia mus aikčioti, o kiti - šlykštėtis.

Kai kurias įžymybes mėgstame, o kitų nekenčiame. Nors daugumai iš mūsų niekada neteks asmeniškai susitikti su mėgstamomis žvaigždėmis, vis tiek smagu pamąstyti, kodėl vieni garsūs žmonės verčia mus aikčioti, o kiti - šlykštėtis.

Jei kada nors susimąstėte, kodėl kai kurios įžymybės jus tiesiog erzina, gali būti, kad dėl to kaltas jų Zodiako ženklas. Kalbant apie draugystės suderinamumą, astrologija gali daug ką pasakyti apie jus ir kitus - pavyzdžiui, apie jūsų didžiausią priešą.

Taigi, jei kada nors susimąstėte, kas galėtų būti jūsų garsusis priešas, dalijamės jūsų garsenybių priešais pagal jūsų Zodiako ženklą.

Avinas: LeBronas Jamesas (Ožiaragis)

Pasitikintis savimi ir kietas, esi įpratęs gyvenime išsiveržti į priekį dėl savo intensyvios aistros ir varomosios jėgos. Valdomas karingosios planetos Marso, esi tiesmukas ir nebijai nedidelės konkurencijos.

Tačiau tau reikia daug dėmesio ir pripažinimo už savo pastangas, o tai gali būti problema, kai esi įžūlaus ir azartiško Ožiaragio, tokio kaip LeBronas Džeimsas, draugijoje.

Šie žemės ženklai yra sunkiai įveikiami ir jums gali būti sunku pralaužti jų gynybą. Kaip ugnies ženklas, Avinas gali būti labai valdingas, tačiau ši savybė nebūtinai patinka kitiems.

Jautis: Ellen DeGeneres (Vandenis)

Lėtas ir pastovus darbas laimi lenktynes, todėl mėgstate neskubėti, kad pasiektumėte tai, ko siekiate - tai ramus ir atpalaiduojantis požiūris. O kadangi Jautis yra žemiškas žemės ženklas, žinote, kas jums patinka, ir mažai kas jus įtikins pakeisti savo nuomonę, kai jau kartą apsisprendėte.

Draugystė su Vandeniu bus kupina iššūkių, nes abu labai vertinate savo nepriklausomybę ir norite siekti savo. Tačiau Jautis, priešingai nei Vandenis, pirmenybę teikia labiau nuspėjamo gyvenimo struktūrai ir rutinai.

Todėl tau sunku sugyventi su žmonėmis, kurie stengiasi sujaukti nusistovėjusią tvarką ir yra linkę gyventi su galva debesyse - tokiais kaip Ellen DeGeneres.

Dvyniai: Drake'as (Skorpionas)

Protingas, aistringas ir dinamiškas - garsėjate chameleonišku gebėjimu transformuotis bet kokioje situacijoje ir, esant reikalui, parodyti daugybę savo asmenybės pusių.

Dėl to Dvyniai yra lankstūs, neįtikėtini draugai ir mėgstantys bendrauti žmonės. Esate ženklas, kurį valdo Merkurijus, bendravimo planeta, todėl esate kalbūs ir mėgstate draugauti su tais, kurie iš prigimties yra kalbūs.

Kaip ir Dvyniai, Skorpionai taip pat yra neginčijamai ištikimi, tačiau jie šiek tiek uždari ir sunkiai skaitomi. Skorpionų įžymybės, tokios kaip Drake'as, kurie linkę sakyti ne tai, ką iš tikrųjų jaučia, erzina Dvynius ir verčia jus jaustis neišklausytiems arba ignoruojamiems.

Vėžys: Lady Gaga (Avinas)

Ryžtingas ir drąsus, jautrus ir empatiškas Vėžys turi daug daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kadangi esate ženklas, kurį valdo Mėnulis, jūsų emocinis centras, jums paprastai reikia ilgo poilsio ir atsipalaidavimo laikotarpių tarp savo tikslų įgyvendinimo.

O kaip Zodiako namų šeimininkas esate suinteresuotas užmegzti keletą artimų ryšių ir palaikyti tvirtas draugystes. Tai turi panašumų su Avinais, su kuriais turite daugiau bendrų bruožų, nei galite pagalvoti. Tačiau jūs abu esate linkę pasiklysti vienas kito draugijoje ir nežinote, kaip suprasti vienas kito skirtingą gyvenimo būdą.

Nors galite žavėtis ambicingomis ir ryškiomis šlovės pabaisomis, tokiomis kaip Lady Gaga, negalėtumėte įsivaizduoti, kad galėtumėte su jomis draugauti ir ilgai neatsilikti nuo jų greito ir skandalingo gyvenimo būdo.

Liūtas: Jon Hamm (Žuvys)

Liūtai yra Saulės valdomas ženklas, todėl jie yra linksmi, spinduliuojantys ir labai pasitikintys savimi. Jūs mylite gyvenimą ir išnaudojate kiekvieną akimirką taip, tarsi ji būtų paskutinė.

Tačiau galite būti labai išrankūs savo draugams ir net įžymybėms. Kad ir koks puikus žmogus būtų, nemėgstate šokti ant bangos vien dėl to, kad kas nors yra populiarus. Tvirtai laikotės savo įsitikinimų, todėl vandens ženklo Žuvų lankstesnė ir neryžtingesnė energija jus veda iš proto.

Dideli asmenybės skirtumai tarp jūsų ir pasyvaus ženklo atstovų gali kelti problemų, be to, jūs blogai priimate jų jautrumą ir lengvai įžeidžiamus jausmus. Todėl tokios Žuvų įžymybės kaip Jonas Hammas nėra jūsų A sąrašo favoritų sąrašo viršuje.

Mergelė: Kim Kardashian (Svarstyklės)

Mergelėms daug džiaugsmo teikia tvarka ir tikslumas. Esate ženklas, kurį valdo Merkurijus, bendravimo ir išminties planeta, todėl garsėjate efektyvumu, patikimumu ir puikiu gebėjimu išreikšti save.

Tačiau kai kurie labiau atsipalaidavę ženklai jūsų ekspertinį žvilgsnį į detales gali vertinti kaip pernelyg kritišką ir išrankų. Kita vertus, Svarstyklės trokšta pusiausvyros, todėl socialinėse situacijose visada laikosi vidurio linijos ir stengiasi nesivelti į kitų dramas.

Nors jie tokį elgesį gali vertinti kaip diplomatišką, jūs jį laikote priešiškumu ir nesugebėjimu bendrauti. Svarstyklės, kaip ir Kim Kardashian, taip pat žinomos kaip nuolat judančios ir keičiančios planus, o tai jums kelia stresą. K. Kardashian gali būti nebloga pietų draugė, bet ne ilgalaikė artima draugė.

Svarstyklės: Chris Pratt (Vėžys)

Dėl savo atsidavimo ilgalaikiams santykiams ir bendros lyderystės energijos Vėžys kažkuo žavi. Jūsų poros suderinamumas pasitikėjimo požiūriu yra aukštas, tačiau socialiniai ratai, kuriuose veikiate, yra labai skirtingi.

Vėžiai pirmenybę teikia mažoms, intymioms draugų grupelėms, kurios jau seniai pažįstamos, o jūs, Svarstyklės, mėgstate susipažinti su naujais žmonėmis ir klestite didelėse grupėse.

Iš pradžių jus gali traukti ramus Vėžių buvimas ir pasitikėjimas savimi, tačiau netrukus pradėsite piktintis jų užsispyrimu likti viduje, kai tuo tarpu jūs norite išeiti į lauką ir linksmintis. O jų poreikis nuolat kalbėti apie savo jausmus gali jus išvarginti. Todėl tikriausiai geriausia vengti draugauti su tokiais Vėžiais kaip Krisas Pratas.

Skorpionas: Amy Schumer (Dvyniai)

Skorpionai, jums patinka turėti savo nuomonę ir būti šalia žmonių, kurie nori jus pažinti giliau. Reikia laiko, kad būtų pelnytas jūsų pasitikėjimas, ir nors draugystė su Dvyniais gali prasidėti kaip smagus ir nerūpestingas susitikimas, prireiks daug kantrybės, kad jis būtų ilgalaikis.

Paprastai Dvyniai ir Skorpionas nelaikomi suderinamais dėl daugelio priežasčių. Esate linkę manyti, kad lanksti Dvynių prigimtis yra šiek tiek šešėlinė, ir savo ruožtu jums sunku patikėti jiems savo paslaptis.

Dėl to bet kokie santykiai su Dvyniais laikosi per ištiestos rankos atstumą, o daugeliu atvejų verčiau apskritai nesivarginti su jais draugauti. Tokia įžymybė kaip Amy Schumer gali jus pralinksminti per televizorių, bet jūs nekviestumėte jų išgerti.

Šaulys: Robertas Pattinsonas (Jautis)

Šauliai - labiausiai nenuspėjamas Zodiako ženklas. Nesvarbu, ar renkatės karjerą, ar draugus, mėgstate ginti neįprastus ir unikalius dalykus. Niekada nesate iš tiesų laimingi apsistoję vienoje vietoje ir visada esate kelyje. Todėl neturėtų stebinti, kad Jaučio ir Šaulio suderinamumas yra itin žemas.

Šie ženklai yra visiškos priešingybės, nes Jautis trokšta rutinos. Toks Jautis kaip Robertas Pattinsonas linkęs pasikliauti stabilumu ir nuspėjamumu, kad pasiektų geresnių rezultatų, o jūs spindite spontaniškesnėmis ir nuotykių kupinomis aplinkybėmis.

Jums sunku rasti daug bendro su užsispyrusiu ir lėtai judančiu Jaučiu. Nors tave gali sužavėti jų žavesys, galiausiai jie tau pasirodys pernelyg nuobodūs ir nelankstūs tavo skoniui.

Ožiaragis: Jennifer Lopez (Liūtas)

Ožiaragio ženklo atstovų ambicijos ir siekis sėkmės yra vienos didžiausių jūsų stiprybių. Dėl entuziastingo požiūrio į gyvenimą mėgstate daug dirbti ir daug žaisti, nors esate santūresni ir pragmatiškesni nei kiti Zodiako ženklai.

Dėl šios priežasties jus gali traukti atviresni ženklai, pavyzdžiui, Liūtas, dėl jų veržlių asmenybių. Tačiau, nepaisant to, kad tai bendra, jūsų santūriai prigimčiai bus sunku susidoroti su nuolatiniu tokios žvaigždės, kaip Jennifer Lopez, demonstravimu.

Santykiai bus emociškai sudėtingi, nes nė vienas ženklas nėra pasirengęs pripažinti, kai klysta, o Liūtas gali būti šiek tiek savanaudis, jei nebus kontroliuojamas.

Vandenis: Keanu Reevesas (Mergelė)

Vandeniai žinomi kaip savarankiški, protingi ir be galo smalsūs. Būdamas fiksuotas oro zodiako ženklas, niekas tau netrukdo siekti savo tikslų. Mėgstate spręsti problemas nauju būdu ir visada ieškote galimybės apversti esamą struktūrą aukštyn kojomis. Iš pradžių jus gali traukti tokios pat intelektualios Mergelės ir jų greitai mąstantis protas.

Tačiau nepaisant jūsų bendros meilės protingiems pokalbiams ir žaismingiems pokštams, ilgainiui jums pasirodys, kad Mergelių svajotojų elgesys šiek tiek per daug idealistiškas jūsų praktiškam požiūriui į gyvenimą, o jų poreikis kalbėti dviprasmiškai ir mįslingai - varginantis.

Mergelės taip pat pasižymi griežtesniu požiūriu į pasaulį, todėl po per daug laiko praleisto kartu jausitės prislėgti ir suvaržyti. Galiausiai ilgainiui geriausia vengti Mergelių kaip Keanu Reeveso.

Žuvys: Chrissy Teigen (Šaulys)

Didžiausias tavo asmenybės bruožas yra saldi ir sentimentali aura. Kaip svajingo ir intuityvaus Neptūno valdomas ženklas garsėjate kūrybingu protu ir ramia asmenybe.

Esate neįtikėtinai ištikimi ir malonūs savo draugams ir teikiate jiems pirmenybę prieš ką nors, kas pasižymi įdomia ar ryškia asmenybe. Šaulys ir Žuvys yra kintamieji ženklai, o tai reiškia, kad abu pasižymite lankstumo ir linksmybių troškimu.

Tačiau jums, kaip vandens ženklui, reikia, kad jūsų santykiai emociškai būtų gilūs, o tai gali būti keblu lengvabūdiškam Šauliui. Taigi, nors jums gali pasirodyti, kad tokius Šaulius kaip Chrissy Teigen smagu sekti socialiniuose tinkluose, jų triukšminga energija gali nesutapti su jūsų ramiomis vibracijomis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder