K. Kardashian atkirto kritikams: tik kompleksuoti žmonės žemina kitus

Khloe Kardashian savaitgalį atsakė vienam internautui, pavadinusiam ją „kompleksuota“, skelbia Dailymail. Garsenybė, kuri kritikuojama už koreguojamas nuotraukas socialiniuose tinkluose, parašė apgalvotą atsakymą žmogui, sakydama jam „pažiūrėti į veidrodį“ ir linkėdama nepažįstamajam „meilės ir laimės“.

Khloe pasidalijo nuotraukomis iš praėjusią savaitę vykusio mergaičių vakaro. Jose garsenybė modeliavo „avataro“ stiliaus aprangą ir gavo daug pagyrų už nuostabią išvaizdą.

Vis dėlto iš daugelio negatyvių komentarų Khloe vienas įstrigo labiausiai. „Jeigu kompleksai būtų žmogus“, – rašė vienas internautas po naujomis moters nuotraukomis.

Khloe atsakė: „Turi pažiūrėti į veidrodį. Tik kompleksuoti žmonės žemina kitus. Aš siunčiu tau daug meilės, sveikatos ir laimės. Užjaučiu, jeigu kenti.“

Anksčiau šį mėnesį Kardashianų šeimos advokatai bandė iš interneto panaikinti Khloe nuotrauką, kuri buvo įkelta be jos sutikimo.

Nuotraukoje Khloe vilki bikinį ir pozuoja prie baseino mamos namuose Palm Springse. Garsenybė nuotraukoje atrodo natūraliau negu kitose, kurias skelbia savo profilyje.

Sidebar placeholder