K. Kardashian buvo pastebėta su K. Westu – dalyvavo ir jo naujo albumo pristatyme

Kim Kardashian buvo pastebėta su buvusiu vyru Kanye Westu ir dalyvavo jo naujo albumo pristatymo renginyje, skelbia Dailymail.

Po susitikimo K. Kardashian įsiamžino pikantiškoje fotosesijoje. Adnet media icon Garsenybė nuotraukose dėvėjo tik smėlio spalvos bikinį ir skrybėlę. Nuotraukomis K. Kardashian pasidalijo instagrame. „Grįžau į mėgstamiausią salą“, – prie nuotraukų rašė K. Kardashian.

Garsenybė omenyje turėjo privačią salą, kurioje šventė savo 40-ąjį gimtadienį. Komentarų skiltyje gerbėjai gyrė žvaigždės išvaizdą. „Tu esi tobula, Kimmy“, – rašė vienas internautas. Naujos fotografijos pasirodė, kai K. Kardashian buvo pastebėta su K. Westu pirmą kartą po pranešimo apie skyrybas vasario mėnesį. Kim buvo pastebėta besijuokianti kartu su Kanye albumo pristatymo užkulisiuose.

Panašu, kad, nepaisydami skyrybų, jie sutaria gerai. Adnet media icon Realybės šou „The Keeping Up With The Kardashian“ žvaigždė vėliau buvo pastebėta einanti pro žiūrovų minią kartu su dviem vyriausiais vaikais North ir Saint. Jauniausi vaikai Chicago ir Psalm taip pat dalyvavo renginyje. Abu tėvai pasidalijo keturių vaikų globa ir yra vienodai sutelkę dėmesį į vaikų auklėjimą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder