Ką reiškia, jei sudužo indai: ženklas, apie kurį verta žinoti - prietarai

Mes jums pasakysime, kokie indai lūžta - ezoterika ir liaudies tikėjimai tai paaiškins.

Anksčiau ar vėliau visi ką nors sudaužo - netyčia ar tyčia, tačiau lėkštės, puodeliai ir kiti sudaužyti namų apyvokos daiktai keliauja į šiukšlių dėžę.

Vienas dalykas, jei daiktas sudužo nuo smūgio kam nors, bet visai kas kita, kai jis sudužo beveik savaime.

Ką reiškia sudužę indai - burtai ir liaudies tikėjimai

Tikima, kad jei savaime sudužo lėkštė arba suskilo stiklinė, tai gali būti namiškių "išdaigos".

Tai ypač pasakytina apie žmones, kurie indų gedimą pradėjo pastebėti iškart po to, kai persikraustė į naują namą ar butą.

Namų šeimininką galite sutramdyti, jei kur nors nuošalioje vietoje paliksite stiklinę pieno ir lėkštę sausainių kaip skanėstą.

Taip pat svarbu žinoti, kas yra sudaužyti stikliniai indai pas tą patį asmenį.

Jei pastebėjote, kad kažkas konkrečiai jums nuolat pameta daiktus arba jie tarsi iškrenta iš rankų ir sudūžta, vadinasi, kažkas jį užkerėjo - bent jau taip sako liaudies burtai.

Jam geriau nueiti į bažnyčią, paskaityti maldą arba rasti kitų būdų išvalyti savo energiją.

Į tai, kokie indai sudužo vakare, po pietų ar ryte - pažvelkite į daiktą

Prietarai turi skirtingą reikšmę priklausomai nuo to, kokie indai sudužo, sulūžo ar suskilo.

Pavyzdžiui, pranašystės apie vazas gėlėms sako, kad netyčia jas sudaužęs žmogus bus laimingas 6 metus iš eilės. Jei taip atsitiko vienišai moteriai, ji netrukus sutiks mylimąjį.

Taip pat yra neigiama reikšmė, jei indai sudužo - ezoterika apie vazą įspėja, kad kokia nors moteris gali įsibrauti į jūsų gyvenimą ir sugriauti šeimą. Tiesa, tai galioja tik tada, kai vazą sudaužo katė.

Sudaužyta stiklinė

Čia iššifravimas gali būti bet koks, tačiau reikia žiūrėti į stiklinės pilnumą. Jei joje skysčio buvo daugiau nei pusė, vadinasi, žmogaus, kuris sudaužė stiklinę, laukia didelė sėkmė pinigais ir darbe.

Tuščias sudaužytas stiklas - ženklas, žadantis neramų laikotarpį ir daug išbandymų. Vyrams galimas alkoholizmo pavojus.

Kas namuose sudaužyta lėkštė

Jei bute gyvena vieniša jauna moteris, sudaužyta lėkštė į jos gyvenimą pritrauks turtingą ir rūpestingą vyrą. Jaunavedžiai arba sutuoktinių pora, kurių namuose netyčia sudužo lėkštė, gyvens laimingai ir draugiškai, ypač jei indai buvo šviesių spalvų.

Tuo atveju, kai lėkštė buvo pagaminta iš ryškių medžiagų arba su spalvingais piešiniais, netyčia ją sudaužę žmonės gali tikėtis kelionių ir palankių gyvenimo būdo pokyčių.

Kad sudužę indai netaptų jūsų tragedija - yra patikrintas ženklas. Išmetę lėkštę turėtumėte ištarti: "Sėkmei!", tada surinkti nuolaužas į skudurėlį ir išnešti iš namų. Jokiu būdu nesigailėkite sudaužytų indų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder