Kad filme „Varžovai” suvaidintų tenisininkę, Zendaya 3 mėnesius leido kortuose: aktoriai dirbo sunkiau, nei teniso žvaigždės

Jau kitą penktadienį, gegužės 3 dieną, į kino teatrus atkeliauja romantinė drama „Varžovai“, kurioje pagrindiniame vaidmenyje išvysime šiuo metu karjeros aukso amžių išgyvenančią aktorę Zendayą.

Čia žvaigždė suvaidino tenisininkę, atsidūrusią aistringame meilės trikampyje. Tačiau jei patirties intymiose scenoje ji jau turi, tam, kad įtikinamai prieš kameras žaistų tenisą, jai teko net tris mėnesius kasdien lieti prakaitą kortuose ir mokytis šios sporto šakos subtilybių. Dramą režisuoti ėmėsi Luca Guadagnino, kurį žiūrovai pažįsta iš tokių išskirtinių filmų kaip „Vadink mane savo vardu” ir „Kaulai ir visa kita”.

Per tokį, palyginti, trumpą laiką atrodyti kaip tikrai profesionalei, Zendayai pasiryžo padėti buvęs garsus žaidėjas, šiuo metu treneris – Bradas Gilbertas. Ne ką mažiau vargti teko ir kitiems juostos aktoriams.

„Rytais susitikdavome lauko teniso aikštelėse, kur tuo metu, skirtinguose kortuose, treniruotes rengdavome tiek Zandayai, tiek Joshui O'Connorui, tiek Mike'ui Faistui. Po to jie eidavo toliau dirbti į treniruoklių salę, papietaudavo ir dalyvaudavo filmavimų repeticijose. Ten matydavome, ką reikia dar tobulinti ir kitą rytą vėl susitikę kortuose, šlifuodavome judesius toliau. Šie aktoriai dirbo sunkiau, nei tikros teniso žvaigždės“, – pasakoja B. Gilbertas.

„Dabar, atrodo, juokinga, kai prisimenu tą laiką, bet tada, būdavo, norėjosi verkti iš nuovargio. Lauko tenisas smagiai atrodo tik kai sėdi tribūnuose ir žiūri į tuos, kurie žaidžia. Kai vieną dieną atrodydavo, kad kažkas pavyksta ir jau imi džiaugtis, kitą dieną vėl nepataikai į kamuoliuką, ir vėl viskas iš naujo“, – interviu sakė Zendaya. 

Juosta „Varžovai“ pasakos istoriją apie du geriausius draugus Artą ir Patriką, kurie su Taša (ją ir vaidina Zendaya) susipažino dar būdami paaugliais. Tuomet Taša buvo sparčiai kylanti teniso žvaigždė, o Arto ir šiek tiek vyresnio Patriko karjeros perspektyvos atrodė kur kas miglotesnės.

Nuolat būdami toje pačioje aplinkoje, jaunuoliai įsipainioja į aistringą meilės trikampį, kuris išyra Tašai pasirinkus Patriką. Tiesa, jų santykiai taip pat nutrūksta, o patyrusi sunkią visas jos karjeros svajones sudaužiusią traumą, Taša netrukus imasi treniruoti Artą. Pastarojo kopimą į teniso Olimpą ir gyvenimą su buvusia savo mergina iš šalies stebi Patrikas.

Trijulės keliams vėl susikirtus, į paviršių neišvengiamai ima kilti seniai pamiršti jausmai, aistros, viltys ir nuoskaudos. Ką kiekvienas iš jų pasiryš paaukoti vardan pergalės?

Tai pamatysime romantinėje dramoje „Varžovai“, kuri kino teatruose pasirodys jau kitą penktadienį, gegužės 3 dieną.

Filmo anonsas:

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder