Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Larry Fox
Larry Fox, 2022-05-25 14:54

Skubiai reikia pinigų norint atsikratyti skolų? Reikia pinigų savo verslo plėtrai ar steigimui? Gaukite paskolą iš vienos iš pirmaujančių JK paskolų bendrovių. Galite kreiptis per whatsapp: +14092051142 arba el. paštu: larryfox2017()hotmail()com

×
×, 2021-10-12 08:51

Beveik viskas tinka ir moteriai.Gal moteriškų kelnaičių nerasi,tuo labiau,kad dabar kiekvienas žmogus (žudikas,paleistuvis,teroristas(ės)yra asmenybės !!!!!!!!!O apie tikrinimus slaptažodžių keitimą ar nerodymą, rašyti straipsnyje gali tik Homo sovieticus.Paklauskite teisėsaugos, pasakys.Dar gerai,kad retkarčiais abu sutaria dėl sexso.Nepatinka-negyvenk.,,Noriu"-galiu gretimame bute atlikti.Ir antra pusė negali priekaištauti,net ir žinodama. Supratote,manau,kad rašau apie abu.Todėl skyrybų statistika viršūnėjė.O kiek dar yra nurodymų!!! Tad žodžiai iš dainos:,,kad labiausiai kenksminga gyventi",yra nuostabiai tikslūs.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.