Kaip dažnai moterys imituoja orgazmą ir kodėl tai daro?

Orgazmas vertinamas kaip sekso kulminacija, tačiau moterys pripažįsta, kad jaučia pareigą jį pasiekti, todėl dažnai tenka viską suvaidinti. Nauji tyrimai atskleidžia to priežastis.

Visuomenėje įprasta manyti, kad galutinis lytinių santykių tikslas – orgazmas. Visgi, situacija dažnai yra sudėtingesne moterims nei vyrams.

Specialistai praneša – orgazmas gali būti sudėtingas procesas. Spaudimas darbe, šeimos, streso ir kūno problemų derinys gali garantuoti, kad moteriškasis orgazmas taip ir nebus pasiektas.

Budapešto Lorando Etvešo universiteto atliktas tyrimas parodė, kad nemaža dalis moterų suvaidina orgazmą.

Tyrėjai nustatė, kad šios moterys dažnai jaučiasi nesaugios, nes gali būti palaikytos „nenormaliomis ar disfunkcinėmis“ jeigu nepasiekia kulminacijos.

Vienas iš tyrėjų, apklausęs 360 moterų, kurios sunkiai pasiekia orgazmą, padarė išvadą.

Rezultatai tyrėjus nustebino: kiekviena moteris teigė, kad bent kartą gyvenime orgazmą suvaidinti teko. Apklausoje teigiama kad, tai moterys daro skleisdamos atitinkamus garsus: gilų kvėpavimą, dejavimą, dūsavimą. 

Kiek moterų imituoja orgazmą?

Ankstesni tyrimai atskleidė, kad moterys kur kas labiau linkusios imituoti orgazmą nei vyrai.

Viename 2009 metais atliktame tyrime, kuris buvo skelbiamas „Sex Research“ žurnale, buvo nagrinėjamos aukštųjų mokyklų studentės.

Remiantis tyrimu, maždaug 50% jų teigė, kad jos imituoja orgazmą.

Kodėl moterys tai daro?

Nesvarbu, ar tai daroma vieną kartą, daug kartų ar kiekvieną dieną, priežasčių orgazmo vaidinimui gali būti visa aibė.

Tai gali būti per didelis nuovargis, nuobodulys, apsvaigimas ar paprasčiausias noras, kad seksas baigtųsi greičiau.

Taip pat yra daugybė psichologinių priežasčių. Pradedant gėdos jausmu dėl savo figūros, baigiant nemalonaus pokalbio vengimu. Moterys nenori įskaudinti savo partnerių ir mano, kad tai gali pakenkti jų savivertei.

Priešingai nei vyrai, kurių orgazmai yra akivaizdžiai pastebimi, moterų klimaksas nepasižymi jokiais ypatingais ženklais, todėl vyrams perprasti šią klastą gali būti sunku.

„Moterys renkasi imituoti orgazmą, nes bijo būti įvertintos, kaip nenormalios ar nesveikos. Ši priežastis yra dažnesnė, nei imitacija dėl savo partnerio savivertės patenkinimo.

Šią išvadą patvirtina daugybė kitų tyrimų, kuriuose teigiama, kad moterys imituoja orgazmą, bandydamos nuslėpti orgazmo patyrimo sunkumus, gėdos jausmą“, – pranešė mokslininkai. 

Šaltinis: 
dailystar.co.uk

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder