Kaip pritraukti pinigus? Patarimai ir prietarai

(2)

Dažnai mūsų visuomenėje sklando supratimas, kad pinigai tai kažkas negero, nešvaraus ar net gėdingo. Toks suvokimas neteisingas ir net žalingas, nes taip mąstydami mes tarsi užprogramuojame save jų neturėti. Galbūt pinigai laimės neatneša, tačiau jie labai reikalingi.

Jeigu per dažnai jaučiame pinigų trūkumą, negalėdami patenkinti elementariausių savo poreikių, toks gyvenimas ne džiugina, o vargina.

Iš esmės pinigai nėra nei blogis nei gėris, jie neutralūs. Pinigai suteikia žmogui tam tikrų galimybių, o geriems tikslams juos naudosime ar blogiems, priklauso tik nuo mūsų. Tad geriau negalvoti apie pinigus kaip apie kažką negero, negatyvaus, o pasistengti, kad jų mūsų piniginėse netrūktų.

Taigi, kaip pritraukti pinigus?

Ezoterikai, magijos žinovai ir saviugdos lektoriai teigia, kad pinigus galima pritraukti laikantis tam tikrų, žemiau išvardintų taisyklių.

*  Su pinigais elkitės pagarbiai, nemėtykite jų kur papuolė. Laikykite pinigus piniginėje, arba specialiai tam skirtoje saugioje vietoje.

Mažesnes sumas galima laikyti medinėje dėžutėje.

Nepamirškite, kad net ir vienas centas irgi yra pinigas.

*  Norėdami ką nors įsigyti, negalvokite, kad negalite sau to leisti.

Galvokite, ką galite padaryti, kad ateityje turėtumėte tai ko norite.

Tai nereiškia, kad už paskutinius pinigus turite įsigyti brangius daiktus, taip elgdamiesi turtingesniais tikrai netapsite.

Tačiau turite galvoti apie ateitį, turite norėti tapti turtingais ir tikėti, kad esate to verti.

*  Niekada netaupykite pinigų “juodai dienai”, nes ji tikrai ateis.

Tiesiog patys prisišauksite ją savo mintimis. Taip pat negalima taupyti pinigų laidotuvėms.

Tačiau tai nereiškia, kad pinigų visai nereikia taupyti. Reikia, net būtina. Taupykite daiktams, nekilnojamam turtui ar kelionėms.

Galbūt to dalyko, kuriam taupėte, ir neįsigysite, bet ateityje kils idėja, kaip sutaupytus pinigus sėkmingai investuoti.

Beje, daugelis saviugdos lektorių pataria kiekvieną mėnesį atsidėti 10 ar 20 procentų nuo savo pajamų būtent investicijoms.

*  Nesikrimskite, jei išleidote pinigus. Nesipiktinkite, kad reikia mokėti mokesčius ar sumokėti už prekes ar paslaugas.

Pinigai turi cirkuliuoti, jie ateina ir išeina.

Ezoterikų teigimu, pinigai - tai energija, kuri pasipildo tik tuomet, kai pinigai juda.

Taip pat nesiklausykite žmonių kurie išlieja savo pyktį dėl mokesčių, kainų, skundžiasi dėl pinigų trūkumo, nes jie užkrauna jus negatyvia energija.

*  Jeigu pasiskolinote pinigų, grąžinkite juos su džiaugsmu.

Ezoterikų teigimu džiaugsmo energija traukia pinigus. Visas skolas grąžinkite iki Naujųjų metų šventės, kitaip visus ateinančius metus galite neišbristi iš skolų.

*  Jeigu taupote pinigus, pasidėkite ne apvalią sumą, pavyzdžiui ne 500 eurų, o 507 eurų. Manoma, kad taip taupant, pinigai kaupiasi greičiau.

Ta pati taisyklė galioja ir banko sąskaitoje taupomiems pinigams.

*  Jeigu išlošėte ar radote pinigų, geriau išleiskite juos kažkokiam pirkiniui, ilgai jų nesinešiokite, nes prarasite.

*  Negailėkite labdarai. Padėkite tiems kuriems pagalbos tikrai reikia. Tikima, kad gražiam tikslui paaukoti pinigai sugrįš dvigubai.

*  Manoma, kad finansinę sėkmę į namus pritraukia kiniška Feng Shui statulėlė - monetą burnoje laikanti varlė. Be to ši varlytė puiki dovana artimam žmogui.

Dar vienas, namuose laikomas, pinigus pritraukiantis talismanas - raudonu siūlu perrištos kelios kiniškos monetos.

Piniginė

*  Nenešiokite apsitrynusios ar suplyšusios piniginės, tai ne vieta jūsų pinigams. Jei piniginė nusidėvėjo ar jau gerokai apsitrynė, ją reikia keisti nauja.

Kad ir mažos skylutės piniginėje taip pat nepageidaujamos, nes per jas ištekės pinigų energija.

*  Pirkdami naują piniginę netaupykite. Nereikia, kad piniginė būtų itin brangi, tačiau ji turi būti iš natūralios medžiagos, erdvi, patogi ir jums patikti.

*  Kad piniginėje laisvai cirkuliuotų pinigų energija, ji turi būti pagaminta iš natūralių medžiagų. Natūralios odos ar zomšo piniginė būtų puikus pasirinkimas.

*  Manoma, kad pinigus pritraukia raudona arba žemės spalvos piniginė.

*  Piniginė turi būti gana erdvi. Jeigu norite turėti daugiau pinigų, reikės pakankamai vietos storesniam banknotų pluošteliui. Be to piniginėje turi būti ir atskiras, užsegamas ar užtraukiamas skyrius monetoms.

*  Piniginėje visada turi būti tvarka.

Nelaikykite ten popierėlių, senų čekių, artimųjų nuotraukų ar panašių dalykėlių. Taip pat piniginėje neturi būti suglamžytų ar perlenktų pinigų.

*  Banknotai piniginėje turi būti sudėti tvarkingai, didėjančia tvarka.

*  Neišleiskite visų piniginėje esančių pinigų, nepalikite piniginės tuščios, net valandai.

*  Nerodykite savo pinigų aplinkiniams. Ką nors perkant, išsitraukite iš piniginės reikiamą sumą, o kiek pinigų joje turite, niekas neturi matyti.

*  Manoma, kad pinigus gali pritraukti piniginėje nešiojama kiniška Feng Shui moneta su skylute, džiovintas penkialapis dobilas ar džiovinto krieno gabalėlis.

Pabaigai šiek tiek prietarų:

 • Neneškite šiukšlių iš namų nusileidus saulei, nes prarasite pinigus.

 • Nešvilpaukite namuose, nes jūsų kišenėse švilpaus vėjai.

 • Atlyginimo dieną nevalia išleisti nė cento iš gautos sumos. Visas atlyginimas turi “pernakvoti” namuose arba banko sąskaitoje.

 • Nebraukite trupinių nuo stalo ranka, prarasite pinigus.

 • Norint, kad niekada netrūktų pinigų, iš kitų juos reikia imti kairia ranka, o duoti - dešine.

 • Neimkite nuo žemės gatvėje rastos smulkios monetos, ji gali būti numesta siekiant atsikratyti užklupusių bėdų.

 • Jeigu dovanojate piniginę, įdėkite į ją bent vieną eurą. Jeigu dovanojate tuščią piniginę, tai reiškia, kad linkite žmogui skurdo.

 • Nesiskolinkite ir neskolinkite pinigų pirmadienį.

 • Skolą grąžinkite smulkiomis kupiūromis.

 • Nedėkite rankinės ant žemės, nes pinigai paliks namus.

 • Neskaičiuokite pinigų vakare.

pinigai-doleriai

GALBŪT, JŪS TAI PRALEIDOTE:

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

 • HTML žymės neleidžiamos.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder