Kaip suprasti, kad vyras meluoja: 5 požymiai

Viena iš svarbiausių sveikų santykių sąlygų – pasitikėjimas. Kai kurie vyrai sugeba mikliai tuo pasinaudoti ir pradeda meluoti. Kaip pagauti vyrą meluojant? Šios penkios psichologinės gudrybės padės jums demaskuoti jį.

Jis meluoja net smulkmenose

Meluoti mokantį vyrą (o tokių yra nemažai) išaiškinti gana sudėtinga. Tikriausiai jis atėjo pas jus ne iš vienuolyno, kur nebuvo nė vienos merginos, su kuria būtų galėjęs tobulinti savo sekso meną.

Be abejonės, jis buvo sutikęs naivių merginų, kurios tikėjo mylimu vaikinu. Štai tada jis ir suprato, kaip lengva apgaudinėti merginas, net nesusimąstant apie pasekmes.

Jeigu vyras pasakė, kad grįš iš darbo septintą valandą, o jo septinta valanda pasirodė atitinkanti jūsų dešimtą, tai čia kažkas negerai.

Na, užtruko darbe, su draugu susitiko. Kas čia tokio? Būtų nieko, jeigu jis būtų jus įspėjęs dėl to. Toks vyras yra abejingas savo moters jausmams, jis jaučiasi esąs laisvas.

Jis painiojasi savo parodymuose

Žmogus, kuris nuolat kam nors meluoja, dažnai pamiršta savo išgalvotų pasakojimų smulkmenas. Iš tokių smulkmenų lengva nustatyti, kad jis apgaudinėja. Tiesa, ne iškart, o šiek tiek vėliau.

Jeigu koks nors pokalbis sukėlė jums abejonių, neakcentuokite to iškart. Geriau sugrįžkite prie to pokalbio šiek tiek vėliau, po poros dienų ar savaitės.

Jeigu pastebėsite jo žodžiuose netikslumų ar skirtumų, lyginant su ankstesniu pasakojimu, galėsite suprasti, kad vyras apgaudinėja. Jei toks atvejis bus ne vienintelis, verta susimąstyti, ar jums reikalingas toks melagis šalia.

Jis nenusiteikęs svarstyti svarbių klausimų

Jeigu vyras nuolat prastos nuotaikos, užsiėmęs ar skundžiasi kokiu nors skausmu (galvos, piršto) ir išsisukinėja nuo ateities planų, jausmų ar savaitgalio praleidimo būdo svarstymo, visa tai byloja, kad jis paprasčiausiai yra nenusiteikęs tęsti santykių su jumis. Jeigu moteris jam nėra svarbi, jis meluos be sąžinės graužaties.

Gal nesąmoningai meluos, tik smulkmenose ir tik todėl, kad nenori įsileisti jūsų per giliai į savo gyvenimą.

Jis manipuliuoja jausmais

Jeigu vyras meluoja ir supranta, kad juo netikima, jis stengsis iš visų jėgų sugėdinti moterį dėl tokio nepasitikėjimo. Tai padės jam laimėti laiko ir atitraukti moters dėmesį nuo barnio pagrindo.

Kad vyras bando manipuliuoti moters emocijomis, suprasti nesunku. Pavyzdžiui, jis klausia: „Brangioji, nejaugi manimi netiki?“ arba stengiasi sukelti baimę, kad santykiai gali nutrūkti. „Jei manimi netiki, tai – tavo problema. Man nereikalinga moteris, kuri manimi nepasitiki.“

Jis aktyviai gestikuliuoja

Kai mes apgaudinėjame kitus žmones, savęs vis tiek negalime apgauti.

Ir mūsų kūnas mus išduoda gestais, nervingumu ir nepasitikėjimu tuo momentu, kai pradedame meluoti.

Moteris – nors ir nėra melo detektorius, tačiau savo intuicija gali atskirti netiesą. Jeigu vyras sukryžiuoja rankas ant krūtinės – veikiausiai pasirinko sau tokį savigynos būdą.

Jei kasosi nosies galiuką, tai tik todėl, kad apgaulės metu sudirgsta nervai, o nosyje jų yra gana daug.

Meluojančio žmogaus kraujo spaudimas pakyla, tai sukelia tvankumo ir pakilusios temperatūros jausmą.

Tuo metu vyras gali paliesti savo marškinių sagas ar pasitaisyti marškinėlius, teisindamasis karštu oru.

Archyvų nuotr.

Melas.  Pixabay

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder