Kaip susigrąžinti aistrą ilgalaikiuose santykiuose?

(2)

Ar ilgalaikiuose santykiuose įmanoma susigrąžinti aistrą ir kiek laiko gali užtrukti, kol vėl įsižiebs ugnis tarp įsimylėjėlių? Į šiuos klausimus gali atsakyti psichologai. Aistros trūkumas yra gana dažna santykių problema, kuri sugriauna apie 70 % porų santykių. Tvarka šeimoje bus tik tuomet, kai moteris susikurs tokią hierarchiją: aš – dėl savęs, vyras – dėl manęs, o tik tada – vaikai.

Tuo pačiu metu labai svarbu savo vyrui išlikti moterimi ir meiluže, o ne laikytis tik vienos, mamos, funkcijos. Pateikiame keletą vertingų patarimų, kaip elgtis, kai jaučiate, kad santykiai su vyru vis šaltėja.

1) Rūpinkitės tuo, kas jus džiugina

Susitikimas su draugais, knygų skaitymas, filmų žiūrėjimas ar mėgstamas darbas.

2) Susigrąžinti savo prarastą moteriškumą

Atnaujinkite savo drabužių spintą, pasilepinkite nauju aksesuaru, o dar geriau – apsilankykite apatinio trikotažo parduotuvėje, kad vėl nustebintumėte mylimąjį.

3) Ieškokite ko nors naujo savo partneryje

Problemos prasideda, kai žiūrime į savo partnerį kaip į atverstą knygą. Ieškokite jame kažko naujo, nes mes visi keičiamės ir tobulėjame.

4) Būkite atviros

Netylėkite apie savo poreikius ir norus, įskaitant intymius. Atsiverkite kaip naujas žmogus ir pastebėkite aplinkinių žmonių pokyčius.

5) Susitarkite su vyru dėl pasimatymo

Vieta iš tiesų nėra labai svarbi – tai gali būti restoranas, parkas ar miškas. Tačiau sutelkite dėmesį į tai, kad einate ne šiaip pasivaikščioti, o būtent – į pasimatymą.

6) Siųskite vienas kitam romantiškas žinutes

Tai padės išlaikyti aistrą.

Pirmo, antro, trečio vaiko gimimas visada yra santykių krizė. Tačiau krizė – tai galimybė perkelti santykius į naują lygį. Aukite, pažinkite vienas kitą ir smagiai leiskite laiką!

Kodėl neegzistuoja tobuli santykiai?

Daugelis šeimų tam tikrais gyvenimo etapais susiduria su iššūkiais. Ir jei skaitote šį straipsnį, greičiausiai ir jūsų pora negalėjo apsieiti be nelaimių. Tačiau vien tik apgailestavimo jausmas vargu ar suteiks jėgų kovoti už savo meilę, o tik tęs nuoskaudų ir nusivylimų seriją.

Bet kuriuo atveju kalti abu. Net nieko nedaryme slypi atsivėrusios prarajos tarp vyro ir moters, kažkada mylėjusių vienas kitą be jokių dvejonių, priežastis.

Reikėtų suvokti, kad santykių vystymasis niekada nėra linijinis. Kiekvieną porą lydi pakilimai ir nuosmukiai.

Svarbiausia, kad viskas, kas negatyvu, nevirstų audra, galinčia lyg viesulas nupūsti jūsų jausmus į jūrą. Trečia klaida – pernelyg susikoncentruoti į kitas poras.

Taip, iš pirmo žvilgsnio vaizdas visada atrodo tobulas. Tačiau daugelis sumaniai geba nuslėpti savo problemas. O kiti net gali savo noru vaidinti.

Susikoncentruokite į tai, ką norite pakeisti ir išlaikyti savo santykiuose. Ir čia svarbūs tik jūsų jausmai ir tvirtas santykių pagrindas, net jei jie išgyvena remonto laikotarpį.

Dėl šios priežasties nereikia klausytis žmonių iš išorės. Jie susidarė SAVO nuomonę, dažnai neįsigilinę į JŪSŲ problemas. Ir kodėl jie turėtų tai daryti? Tiesa, kad kiekvienam labiausiai rūpi jo paties gyvenimas.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder