Kaip užimti vaikus per vestuves?

Vasara yra populiariausias laikas organizuoti vestuves, ypač po atviru dangumi. Puikus oras ir gamtos vaizdai sukuria  jaukią atmosferą. Vestuvių svečiai gali atvykti į vestuves su savo mažamečiais vaikais, todėl patarsime, kuo užimti vaikus, kad tiek suaugusiems tiek vaikams būtų smagu švęsti šventę kartu!

Aktyvūs lauko žaidimai

Jeigu vestuvės vyksta lauke, yra įvairių lauko žaidimų. Pavyzdžiui, galima organizuoti petankės turnyrą, kurio metu vaikai galės išbandyti tikslumo įgūdžius.

Žaidimo tikslas yra kuo arčiau padėto medinio kamuolio nusviesti metalinius kamuolius. Taip pat galima surengti kroketo varžybas, kuriose vaikai galės rodyti savo koordinaciją ir strategijos supratimą. Galima leisti aitvarus, žaisti kamuoliu įvairius žaidimus.

Kūrybingumo kampelis

Galite paruošti kūrybinį kampelį, kuriame vaikai užsiimtų įvairiais rankdarbių projektais. Pasiūlykite jiems piešimo reikmenis, lipdukų, spalvoto popieriaus ir leiskite fantazijai pasireikšti.

Tai suteiks vaikams galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir juos užims per vestuvių šventę.

Dovanų jauniesiems ruošimas

Prie tokio kūrybingumo staliuko vaikai gali pagaminti dovanėles ar nupiešti piešinius jaunavedžiams. Vėliau galite skelbti gražiausio piešinio konkursą!

Pakvieskite vaikus dalyvauti fotosesijoje

Kaip vestuvės be fotosesijos? Pakvieskite vaikus dalyvauti linksmoje fotosesijoje, kurioje galite naudoti įvairias dekoracijas  ir fotosesijos atributus. Galite fotografuotis momentiniu fotoaparatu, kuris iškart išspausdins nuotraukas ir pradžiugins ne tik vaikus bet ir suaugusius.

Tyrinėkite aplinką

Vestuvėms vykstant gamtoje, galite pasivaikščioti su vaikais ir aptarti, kas vyksta gamtoje. Gal pamatysite gražiai žydinčius augalus ir galėsite aptarti spalvas, o gal skraidantį drugelį ar boružėlę. Išnaudokite akimirkas svajingai.

Poilsio zona su knygomis

Galbūt vaikams patiktų laiką leisti vartant knygutes? Galite sukurti poilsio zoną kambaryje ar atskiroje palapinėje, kur vaikai galėtų ilsėtis ir truputį pasislėpti.

Pasirūpinkite knygelėmis, atsižvelgdami į vaikų amžių – mažiausiems patiks spalvinimo ir lipdukų knygelės, o vyresniems smagios istorijos ir enciklopedija.

Stalo žaidimai

Galite paruošti stalą, kuriame bus įvairių žaidimų, pritaikytų vaikams. Tai gali būti dėlionės, šaškės, stalo žaidimai, konstruktoriai.  

Žinoma, užtikrinkite, kad žaidimai atitinka vaikų amžių, geriausiu atveju parinkite keletą skirtingų – kad visiems būtų įdomu.

Apsvarstykite galimybę pasamdyti auklę ar animatorių

Ar vestuvės didelės, vaikų bus daug, norite, kad jie būtų užimti smagiomis veiklomis? Auklė ar animatorius pradžiuginti vaikus, o suaugusieji galės dėl vaikų būti ramūs, atsipalaiduoti ir džiaugtis švente.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder