Kaip visi Zodiako ženklai jausis gruodžio 22 dienos jaunaties metu

Astrologai parengė prognozę visiems Zodiako ženklams gruodžio 22 d., kai Mėnulis bus Skorpione ir Šaulio ženkle. Ekspertų teigimu, gruodžio 22-23 d. visi Zodiako ženklai gali patirti jėgų praradimą ir apatiją.

Avinas

Jus užplūs depresijos banga dėl to, kad bendraujate su vienu iš tėvų, esate toli nuo namų arba turite juos palikti.

Jautis

Nesuprantate aplinkos arba tiesiog nerimaujate dėl savo gebėjimo bendrauti su partneriu ir kitais žmonėmis. Jus persekios baimės.

Dvyniai

Pretenzijos ir nepasitenkinimas kitais žmonėmis, bendravimo nuovargis, vidinis dialogas, kova su išorinėmis aplinkybėmis. 

Vėžys

Savęs žalojimas, problemų sprendimų ieškojimas ir jokios stiprybės. Su vaikais ir rūpesčiais dėl jų susiję klausimai. Mokykitės tiek savo, tiek vaikų, ir jūsų energija bus nukreipta ten.

Liūtas

Nekilnojamojo turto ir nuosavybės klausimų sprendimas. Dėl to gali kilti rūpesčių, taip pat dėl vaikų problemų. Gali būti išsekimo būsena. 

Mergelė

Didžiausias dėmesys ir pagrindinės moralinių išteklių sąnaudos yra susijusios su namų, biuro, laikino ir nuolatinio persikėlimo klausimais. Idėjų įgyvendinimas gali būti sustabdytas.

Svarstyklės

Gali būti, kad lauksite darbo pasiūlymo arba jau turite eiti į darbo pokalbį. Pagalvokite apie ateitį.

Skorpionas

Gali būti, kad jums trūksta energijos. Dieną linkstama į spėliojimus apie tai, kas esate, kas esate ir kodėl atėjote į šį pasaulį. Nerimą kelia uždarbis ir darbo procesų pertvarkymas. 

Šaulys

Transformacijos procesas ir su juo susijusios mintys. Gali kilti noras tobulėti dvasiškai arba išmokti ko nors naujo, sužinoti apie visatos procesus. Gali būti, kad tiesiog analizuojate save. Taip pat su užsieniu susiję klausimai. 

Ožiaragis

Galbūt kartą susidūrėte su situacija, kad užsidirbote ar gavote, o dabar turite tai atiduoti. Gali būti, kad negalėsite paveikti situacijos. 

Vandenis

Su darbu susijusios problemos. Jums svarbu viską atlikti, todėl gali pasitaikyti nervingų išsiskyrimų. Tačiau galiausiai gausite norimą rezultatą ir premiją.

Žuvys

Tėvų įsipareigojimai arba santykiai su tėvais, mokytojais, mentoriais. organizuoti šiuos procesus ir visa, kas su jais susiję. Taip pat darbas - naujo ieškojimas, profesijos pasirinkimas, atsilikimo tvarkymas!

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder