Vienas namuose

Kalėdų klasika „Vienas namuose“ – jau šiandien: ko apie filmą dar nežinojote?

Tikriausiai daugelis sutiktų, kad nuo tada, kai pasaulį išvydo juosta „Vienas namuose“, nė vienos šventės nebeįsivaizduojamos be šio tūkstančių širdis užkariavusio filmo.
 

Jau seniai tradicija tapo ir tai, kad mylimiausią kalėdinį filmą transliuoja ir šitaip šventes pasitikti kviečia TV3 televizija.

Šie metai – ne išimtis. Jau šį šeštadienį žiūrovai ir vėl pamatys, kaip nuo šeimos netyčia atsiskyrusiam Kevinui (akt. Macaulay Culkinas) seksis likti namuose ir išgyventi vagišių atakas.

Ir nors filmą įpratome matyti kasmet, net ir didžiausi jo gerbėjai tikriausiai žino ne viską… Macaulay Culkinas filme „Vienas namuose“.

Pateikiame netikėtus faktus apie visų pamiltą filmą „Vienas namuose“: M. Culkinas – ne vienintelis Culkinas, vaidinantis filme. Vaidmenį „Vienas namuose“ gavo ir jaunesnis aktoriaus brolis Kieranas, kuris ir juostoje tapo jo broliu Fulleriu.

O štai vyresniąją Kevino seserį filme suvaidinusi Hillary Wolf žinoma ne tik kino aikštelėje.

Mergina yra dalyvavusi olimpinėse žaidynėse, JAV dziudo komandos sudėtyje. M. Culkinas tituluojamas vienu sėkmingiausių vaikų aktorių visoje šou verslo istorijoje.

Aktorius išgarsėjo būdamas vos 10-ies, o dar būdamas vaiku tapo milijonieriumi.

Namas, kuriame iš dalies nufilmuotas filmas, Ilnojuje tapo tikru turistų traukos objektu, o jo savininkai jį pardavė už daugiau nei 1,4 mln. eurų.

Vagišių Harry galėjo suvaidinti ir visai kitas vyras… Pasirodo, kad ši rolė buvo pasiūlyta ir Holivudo numylėtiniui Robertui De Niro.

Tiesa, pastarojo šis vaidmuo nesužavėjo, todėl Harry suvaidino Joe Pesci.

J. Pesci dažniausiai vaidindavo kriminaliniuose filmuose, todėl naujoji rolė filme, skirtame visai šeimai, jam nebuvo pati lengviausia.

O siekdamas, kad M. Culkinas jo išties bijotų, mažojo aktoriaus filmavimo aikštelėje visuomet vengdavo.

Tikriausiai daugelis atsimena ir nespalvotą kino juostą „Angels with filthy souls“, kurią Kevinas stebėjo „Vienas namuose“.

Daugelis žiūrovų įtikėjo, kad tai – tikras filmas. O iš tiesų tai tik specialiai „Vienas namuose“ parengtas vaizdo įrašas.

„Vienas namuose“ – jau šiandien, 16 val. 10 min. per TV3

Archyvų nuotr.

Macaulay Culkinas filme „Vienas namuose“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder