Karališkojoje šeimoje - ne viskas sklandu

Sosto paveldėtojui princui Viljamui (William) sukako 40 metų. Amžius - solidus: viena vertus, jis jau brandus vyras, kita vertus - gyvenimas dar prieš akis. Daugelis pastebi, kad Viljamo santykiai su tikru broliu Hariu (Harry) yra labai įtempti ir vos vos neperauga į skandalą, o štai su tėvu princu Čarlzu (Charles) jis vis labiau suartėja, nors kadaise nelabai sutarė.

Kodėl tokie dalykai vyksta karališkojoje šeimoje, kuri yra akylai stebima ne tik Anglijoje, bet ir visame pasaulyje?

Pyksta ant brolio

Informacijos šaltiniai iš karališkųjų rūmų tvirtina, kad Viljamas dabar kaip niekada artimai bendrauja su tėvu Čarlzu, kuris anksčiau ar vėliau soste pakeis senutę savo motiną karalienę.

Kaip rodo apklausų rezultatai, Čarlzu pasitiki didelė dalis D.Britanijos gyventojų, ir jie norėtų jį matyti soste išėjus Elžbietai II.

Iš visko matyti, kad Elžbietos anūkas, Čarlzo sūnus ruošiasi tolimoje ateityje tapti karaliumi, iš visų jėgų demonstruodamas savo vyresniesiems giminaičiams, kad jis bus puiki tėvo pamaina soste.

Tai buvo pastebima ir neseniai švenčiant karalienės valdymo platininį jubiliejų: Elžbieta, jos sūnus ir anūkas atrodė kaip laiminga, draugiška šeima.

Viljamo santuoka su Keit atrodo tvirta, o tėvystė, apie kurią taip svajojo Viljamas, jam teikia laimės. Ir nors santykiai su tėvu jau nuo paauglystės buvo sudėtingi, dabar jie atrodo visiškai harmoningi.

O štai brolio pasitraukimas iš karališkosios šeimos ir išvykimas į Ameriką kelia didelį Viljamo nepasitenkinimą.

Jis myli Harį ir visą gyvenimą su juo elgėsi tėviškai, bet tokį jo elgesį laiko neleistinu.

Gyvenimas ne pagal taisykles

Hario gyvenimą ne visada buvo galima vadinti karališku gyvenimu. Kai jam buvo 17, britų žiniasklaida mėgavosi informacija, kad Haris vartoja marihuaną ir alkoholį. Koledžą vaikinas baigė su neigiamu įvertinimu iš geografijos.

Jis išėjo akademinių atostogų, per kurias gyveno Australijoje ir Afrikoje, ten susuko dokumentinį filmą apie sunkią Lesoto našlaičių dalią (net įsteigė paramos jiems fondą).

Kartą princas sukėlė didžiulį skandalą, į kaukių vakarėlį atėjęs su stilizuota vermachto uniforma su svastika. Tiesa, paskui jis už tai oficialiai atsiprašė.

Vėliau princas pasuko karinės karjeros keliu, kariavo Afganistane. O prieš 11 metų jis patraukė žurnalistų ir visuomenės dėmesį tuo, kad išmėgino brokerio profesiją ir pasiekė pasaulio rekordą: sudarė didžiausią, 18 mlrd. eurų vertės, sandorį kasmetiniame labdaros aukcione.

Hario skandalingiausiu ir labiausiai šokiruojančiu poelgiu tapo vedybos su amerikiete aktore ir modeliu Megan Markl (Meghan Markle). Į vestuves Vindzoro pilyje buvo pakviesti daugiau kaip 1200 britų, beje, nekilmingų. Prieš trejus metus porai gimė sūnus ir pagal galiojančią tvarką jis yra septintasis iš eilės pretendentas į D.Britanijos sostą.

Megan pila alyvos į ugnį

Kaip pastebėjo visuomenė, matyt, dėl atšalusių santykių Viljamas ir Haris praktiškai nė karto nepažvelgė vienas į kitą per neseniai vykusį močiutės jubiliejų. Kalbama, kad broliai iš esmės yra susivaidiję ir jų bendravimas - priverstinis.

Atleisti vienas kitam jie, regis, neketina ir nė vienas iš jų nenori žengti pirmojo žingsnio į susitaikymą.

Šeimos draugai teigia, jog brolių santykiai yra tokie įtempti, kad, nebūtų jie karališko kraujo asmenys, Viljamas seniai būtų aprėkęs nesilaikantį karališkųjų tradicijų brolį, bet vienas kitą įžeidinėti jie nesiryžta vien todėl, kad nenori viešo skandalo ir paskalų laikraščiuose.

Tiesa, nors Viljamas ir labai rūstauja ant Hario, jis niekada nenorėtų, kad brolis taptų visuomenės ir žurnalistų neapykantos objektu, todėl yra pasirengęs jį ginti.

Čarlzo sūnų santykių nepagerino dar ir tai, kad Hario žmona Megan neseniai buvo pastebėta tarp polo varžybų žiūrovų Kalifornijoje, kur princo komanda kovėsi dėl išėjimo į lygos finalą (deja, nesėkmingai).

Megan šūksniais palaikė vyrą, gurkšnodama limonadą.

Tituluota moteris buvo apsirengusi itin laisvai: trumpi šortai, marškiniai, basutės plonu padu.

Princo Hario žmonos nuogas kojas internautai aptarinėja iki šiol. Per varžybas Megan taip pat buvo pastebėta besiglėbesčiuojanti su Hario komandos draugu ir jo senu bičiuliu Naču Figerasu (Nacho Figueras). Apsikabinimai buvo draugiški, bet labai jau familiarūs.

O juk būta skandalų...

Anglai pastebi, kad Viljamas tampa vis panašesnis į savo tėvą, ir ironiškai priduria: „Toks pat nuobodus".

Princo aplinka teigia, kad jis visada svajojo tapti solidžiu šeimos tėvu ir gyventi sėsliai. Visą laisvą laiką 40-metis Viljamas, mylintis tėvas, stengiasi leisti su žmona ir vaikais.

Jo pagrindinis gyvenimo prioritetas - rūpintis atžalomis ir užtikrinti jiems jų vertą ateitį.

Būtent todėl jis labai saugo vaikus nuo perteklinio smalsių žurnalistų dėmesio.

Viljamas jaunystės metais dažnai ginčydavosi su tėvu, ginčai kai kada pasiekdavo ir rūmininkų ausis, o dabar jų santykiai pagerėjo.

Tėvas ir sūnus pradėjo vienas kitą suprasti ir dabar mąsto panašiai.

Čia turėjo reikšmės ir tai, kad Viljamas Čarlzui suteikė laimę būti seneliu (o juk apie tai svajoja kiekvienas senyvas monarchas), ir pats „susitupėjo".

Negana to, visi pastebi, kad Viljamas vis labiau prisiriša prie savo pamotės Kamilos. Jis pripažįsta, kad ji labai tinka būti tokio žmogaus kaip Čarlzas žmona.

Beje, per platininio jubiliejaus iškilmes visa karališkoji šeima laikėsi atokiau nuo Viljamo brolio Hario ir jo žmonos.

Tiesa, visi tie šeimos nesutarimai britams ir turistams iš kitų šalių netrukdė šventines dienas leisti smagiai ir įdomiai.

respublika.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder