Karklės festivalis - chaosas suvaldytas?

Karklės festivalis grįžta

(3)

Jau šį penktadienį festivalis „Karklė 2.0“ atveria duris. Grandiozinis festivalis šiais metais vyks sumažintu, jaukesniu formatu.

Festivalis „Karklė 2.0“ šiais metais yra sumažintas daugeliu prasmių: mažesnės scenos, mažiau atlikėjų ir beveik visi iš jų savi – iš Lietuvos. Šiais metais yra tikimasi, kad į festivalį atvyks nuo 2 iki 3 tūkstančių žmonių, kas sudaro tik šeštadalį ankstesniuose festivaliuose dalyvavusių žmonių skaičiaus.

Festivalis stengiasi pritraukti kuo įvairesnės muzikos mėgėjus ir sudominti įvairaus amžiaus žiūrovus. Šiais metais festivalyje pasirodys elektroninės muzikos kūrėjai iš Maskvos Filatov and Karas, beveik 200 milijonų peržiūrų „Youtube“ platformoje surinkusios dainos „Ride it“ autorius - didžėjus Regard, hiphopo muzikos grupė G&G Sindikatas, repo atlikėjas Mad money, Lietuvos depeche mode Neteisėtai padaryti, džiazuojantis Saulės kliošas ir daug kitų atlikėjų.

Viena scena šiais metais yra pastatyta taip, kad stebėdami koncertą žiūrovai galėtų matyti jūros horizontą.

Vienas iš „Karklė 2.0“ organizatorių Darius Kalinauskas teigia, kad garso festivalyje bus daug, bet kaimynams išsimiegoti leis. Pagrindinė scena koncertą baigia 2 ryto, o pasibaigus koncertams mažesnėje scenoje iki 4 ryto didžėjus gros ramesnę, atpalaiduojančią muziką, kuri žmonių neturėtų nei žadinti, nei migdyti.

Be koncertų ir muzikos žmonės galės mėgautis SPA, vandens pramogomis tokiomis, kaip irklentėmis, kubilais. Renginio rėmėjai festivalio dalyviams taip pat yra paruošę pramogų nuo loung‘ų iki simuliatorių.

Jei šiais metais pandemija dar neleidžia daryti grandiozinio festivalio, tai kitais metais į festivalį galės atvykti atlikėjai iš viso pasaulio. Planuojama statyti 5 arba 6 dideles scenas, grįžti prie 12-13 tūkstančių žiūrovų.

Bus kviečiamas atlikėjas iš Amerikos Denzel Curry, kurio daina „Ultimate“ buvo naudojama filmuojant iššūkį „bottle flip“, kuriame žmonės iš viso pasaulio stengėsi ore apversti butelį taip, kad nusileidęs ant žemės butelis atsistotų. Taip pat 2022 metų festivalyje dalyvaus daug kitų žinomų atlikėjų iš viso pasaulio.

2020 metais pirkti bilietai galės būti panaudojami šiame arba 2022 metais organizuojamame festivalyje. Darius Kalinauskas teigia, kad praeitais metais pirkę bilietus žmonės į festivalį patenka už labai gerą kainą.

Jei bilietas bus panaudotas šiais metais, į kitų metų festivalį reikės pirkti naują bilietą. „Aš rekomenduoju pasitaupyti bilietą kitiems metams, bet čia yra žmonių teisė rinktis“, - teigė Darius Kalinauskas.

Norintiems patekti į festivalį šiais metais reikės pinigines patuštinti stipriau nei praeitais kartais. „Patekimas į festivalį kainuos brangiau dėl pandeminės situacijos ir pinigų nuvertėjimo“,- teigė Darius Kalinauskas.

Šiais metais patekimas į festivalį kainuoja 45 eurus, o kempingas 9. Galima rinktis ir bilietą, galiojantį tik vieną festivalio dieną, jis kainuoja 30 eurų. Iš anksto perkami bilietai kainuoja mažiau, o bilietai prekiaujami vietoje yra brangiausi.

Į festivalį patekti galima su galimybių pasu arba galiojančiu neigiamu COVID-19 testu. Greitąjį antigenų testą bus galima pasidaryti prie įėjimo į festivalį. Vienam asmeniui testas kainuos 10 eurų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder