Kate Middleton atskleidė savo netikėtą silpnybę "Aš buvau siaubinga." (1)

Tačiau Velso princesė turi daug kitų pomėgių, kurie jai puikiai sekasi. Toliau skaitykite apie Kate silpnybę bei talentus:

Kate Middleton garsėja tuo, kad visada atrodo nepriekaištingai. Atrodo, kad princo Williamo žmona ir jo trijų vaikų motina niekada neturi nė vieno plauko ne vietoje, nė vienų marškinių ar suklupimo dėl žodžių.

Kai ji pasirodo prieš žiniasklaidą, taip pat atrodo, kad jai viskas puikiai sekasi. Tačiau, pasak pačios būsimos karalienės, taip nėra. Neseniai viešai pasirodžiusi princesė atskleidė, kad turi silpnybę - tai, kas jai "siaubingai" nesiseka.

Velso kunigaikštienė neseniai nuvyko į Pasaulio regbio lygos taurės ketvirtfinalį Vigane. Per rungtynių pertrauką ji susitiko su pasaulio regbio lygos taurės socialinio poveikio programos savanoriais, kurie uždavė jai keletą klausimų ir padovanojo rankų darbo daiktų.

Vienas iš jai padovanotų daiktų? Megzta kepurė. Jai netgi teko pasikalbėti su Susan Hill, moterimi, atsakinga už šio aksesuaro mezgimą. Paklausta, ar ir jai patinka megzti, Kate prisipažino, kad tai jai labai nesiseka.

Kate pasakojo, kad nors ir buvo įnikusi į šį pomėgį, jai sunkiai sekėsi jį megzti. "Kartą bandžiau megzti ir man siaubingai sekėsi, todėl turėsiu ateiti į pamokas", - pasakė Kate Susan, kuri į tai sureagavo: "Tai lengva, kai žinai, kaip."

Nors Kate gal ir nėra puiki su adata, ji turi kitų pomėgių, įskaitant maisto gaminimą ir kepimą. "Savaitgaliais Keitė su vaikais kepa ir puošia tortus, kad jie būtų linksmi. Virtuvėje visada būna visiška betvarkė, bet visa tai yra linksmybių dalis - taip Kate į tai žiūri", - anksčiau šiais metais "US Weekly" sakė šaltinis.

Dar vienas pomėgis, kurį Kate puikiai moka? Fotografija. Ji nuolat fotografuoja savo vaikus ir dažnai jas skelbia viešai. Pasak pranešimų, Kate jaunystėje mokėsi fotografijos, todėl ištobulino savo įgūdžius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder