Katie Price demonstruoja didžiausią krūtinę Britanijoje: išsitiesia ant lovos akį rėžiančioje fotosesijoje

(5)

Katie Price po didžiausios krūtinės operacijos išsitiesė ant lovos su bikiniu. 44 metų penkių vaikų mama neseniai vėl gulėjo ant operacinio stalo, norėdama pasididinti "didžiausią krūtinę Britanijoje".

Dabar Katie atskleidė 16-osios krūtų operacijos rezultatus, vilkėdama rausvą bikinį ir demonstruodama 2120 CC implantų.

Ji matoma klūpanti ant viešbučio lovos prieš kamerą, o paskui atsigulusi ant nugaros pozuoja pikantiškomis pozomis.

Šmaikščiose nuotraukose taip pat matomos naujausios žvaigždės tatuiruotės - ant rankų, pilvo ir kojų.

Ji matoma su dideliu vienaragiu, besidriekiančiu per liemenį ir paliekančiu gėlių pėdsaką.

Ant jos dilbio taip pat išraižyta gėlių, taip pagerbiant mirtinai sergančią mamą Amy.

Katie taip pat turi rašalo piešinių ant kojų - kai kurie iš jų dengia ankstesnius meno kūrinius, kuriuos ji buvo sukūrusi buvusiems vyrams.

Tačiau ant jos rankos vis dar matoma buvusio Carlo Woodso veido tatuiruotė po to, kai jiedu pasidarė vienas kito nuotraukas.

Nuotraukose taip pat matyti naujausios Katie kojos operacijos įrodymai - po operacijos jai tvarsčiais apvyniotas kairysis kulnas.

Neseniai ji buvo užfiksuota grįžtanti su ramentais po to, kai jai buvo atlikta dar viena operacija, padedanti atsigauti po siaubingos avarijos 2020 m., kai ji susilaužė abi pėdas.

Žvaigždei kosmetinės operacijos nėra svetimos - 1998 m. ji pirmą kartą atsigulė po peiliu, kad pasididintų krūtinę iki 32C.

Dar kartą krūtinę ji pasididino 1999 m., kai buvo žinoma kaip Džordana, ir pasididino iki 32D, o po metų - iki 32G.

Susipažinusi su pirmuoju vyru Peteriu Andre, 2007 m. ji susitraukė iki 32F, o 2008 m. - iki 32D, o vėlesniais metais vėl pasididino.

Šaltinis laikraščiui "The Sun" prieš naujausią Katie operaciją sakė: "Ji nori turėti didžiausias krūtines šalyje, o šios tikrai padės jai pasiekti šį tikslą."

Praėjusį vakarą žvaigždė užsipuolė naują dokumentinį filmą apie jos gyvenimą "Begėdis": Katie Price iškilimas ir nuopuolis.

Socialiniame tinkle "Instagram" ji rašė: "Katie Katie Katie "Juokingiausia, kad esu laimingesnė nei bet kada anksčiau, mano vaikai laimingi, o aplink mane yra puikūs draugai ir šeima.

"Aš tikrai nesikankinu. Tai priminimas, kad reikia būti geriems. Manau, kad žiniasklaida pamiršta, jog nuo 17 metų savo šeimai sukūriau nuostabų gyvenimą, kurio, lažinuosi, daugelis kitų neturėjo.

"Aš keliavau po pasaulį, sunkiai dirbau ir tik todėl, kad esu viešumoje, esu įpratusi, kad televizija daro tokius filmus, su kuriais aš neturiu nieko bendro."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder