Kiek kainuoja žinomų žmonių paslaugos? (3)

Nors karantinas sumažino ne tik renginių skaičių, bet ir apribojo asmeninių švenčių dalyvių skaičių, daugelis lietuvių didžiąją savo vestuvių biudžeto dalį skiria žinomų žmonių paslaugoms. Alfa.lt pabandė atlikti tyrimą, kiek kainuoja atlikėjų, fotografų, didžėjų ir renginių vedėjų paslaugos, remdamiesi Foxywedding.lt pateikta informacija internete.

Tinklalapyje pateiktos apytikslės kainos, kas į jas įeina ir kuo reikėtų pasirūpinti šventės organizatoriams. Kainų kontrastas tarp senų scenos vilkų ir šiuo metu populiariausių atlikėjų yra milžiniškas.

Štai jums keli pavyzdžiai, susiję su gerai žinomais vardais: jei pageidautumėte savo renginyje išgirsti Justiną Jarutį, savo piniginę reikėtų paploninti nuo 4000 iki 8000 eurų, priklauso nuo to, kokios programos norėsite. Galite pasirinkti vienos ar dviejų dalių pasirodymus, o detalesnė informacija, nuo ko priklauso kaina, yra pateikiama susisiekus asmeniškai, tačiau technika privalėsite pasirūpinti patys.

Už keturiasdešimt metų populiarumo viršūnėse tebesančio atlikėjo Kastyčio Kerbedžio pusantros valandos pasirodymą tektų pakloti 7000 eurų.

Vienos valandos arba dviejų dalių po keturiasdešimt penkias minutes grupės „Patruliai“ pasirodymas atsieitų 1700 eurų, tačiau įgarsinimu reikėtų pasirūpinti užsakovui.

Kad uždainuotų grupės „16Hz“ nariai, valandos trukmės programa kainuotų 1500 eurų, o jei patys nenorite sukti galvos dėl apšvietimo ir garso aparatūros, papildomai turite susimokėti 600 eurų, beje, tuomet ir programa dvigubai pailgėja.

Jaunosios kartos pamėgto hiphopo ir popmuzikos atlikėjų dueto Aleknos ir Otreyos pasirodymo kaina siekia 1800 eurų už keturiasdešimt penkių minučių autorinių dainų ir pasaulinių hitų perdainavimo koncertą, o papildomai susimokėjus 700 eurų programa pailgėja penkiolika minučių. Įgarsinimu taip pat rūpinasi užsakovai.

Remiantis tinklalapyje skelbiama informacija, šiuo metu bene geidžiamiausio fotografo „Shot by Lukas“ paslaugų kainos siekia nuo 3000 iki 4000 eurų, priklauso nuo to, kiek nuotraukų norėsite.

Ilgametę patirtį turinčio aktoriaus, TV laidų ir renginių vedėjo Manto Stonkaus vakarinės dalies vestuvių vedimas iki vidurnakčio – 2500 eurų.

Jei savo šventėje norite panirti į iliuzijų pasaulį – Mantas Wizard siūlo valandos trukmės pasirodymą už 900 eurų.

Socialiniuose tinkluose daugiau nei 222 tūkst. sekėjų turintį didžėjų Joną Nainį-Jovani, kurio muzikos įrašai „YouTube“ platformoje surenka milijonus peržiūrų, pasikviesti į savo šventę dviejų valandų programai kainuotų 2200 eurų.

Beje, svarbu paminėti, jog kainos gali skirtis pagal užsakovo pageidavimus ir dažnai yra derinamos su kiekvienu klientu individualiai.

Archyvų nuotr.

Justinas Jarutis, Mantas Stonkus, Jonas Nainys.  Asmeninis archyvas

I svente kviesciau: Sasenko, Bagdonaviciu P., Meruna, Dambrauska, be abejo Liveta su Petru, Radzi , bet is minetu asmenu nei vieno, skonio reikalas
Dalia, 2021-10-22 20:50
kvieskit Livetos Petrą už 2 eur., nes žmodus dainavo visą gyvenimą, o pensija 190 eur., nes honoraras už val. 2 eur.
laba diena, 2021-10-22 18:42
Nei Kerbedžio, nei Stonkaus į jokį renginį nekviesčiau, net jei jie man primokėtų po savo 20 metų honorarą. Geriau tegu sąvartyne varnas linksmina, tarp žmonių šiukšlėms ne vieta.
Skonio reikalas, 2021-10-21 12:00
Sidebar placeholder