Kim Kardashian Paryžiaus mados savaitėje siuntė žinutę apie karą Ukrainoje

Kim Kardashian mados savaitėje Paryžiuje pasirodė kūną apsijuosusi „Stop“ juosta ir taip atkreipusi dėmesį į šiuo metu vykstantį karą Ukrainoje, skelbia People.

Realybės šou žvaigždė sekmadienį dalyvavo mados namų „Balanciaga“ kolekcijos pristatyme. Daugelis mados savaitės renginių yra skirti palaikyti Ukrainos žmones.

K. Kardashian dėvėjo juostą su „Balanciaga“ pavadinimu, aukštakulnius batus ir mažą rankinę, kurie taip pat apjuosti šia juosta.

Garsenybė fotografavosi kartu su kūrybos vadovu Demna Gvasalia, kuris renginyje dėvėjo Ukrainos vėliavos spalvų marškinėlius. Taip D. Gvasalia renginyje stengėsi atkreipti dėmesį į Rusijos invaziją į Ukrainą bei atspindėti paties jo, kaip Gruzijos pilietinio karo pabėgėlio, patirtį.

„Karas Ukrainoje man priminė praeities traumų skausmą, kurias patyriau 1993 m., kai tas pats vyko mano šalyje ir aš tapau karo pabėgėliu. Amžinai, nes tai kažkas, kas lieka tavyje. Baimė, desperacija, supratimas, kad niekas tavęs nenori.

Taip pat aš suvokiau, kas tikrai rūpi gyvenime, pačius svarbiausius dalykus, kaip pats gyvenimas ir žmonių meilė bei užuojauta“, – rašė D. Gvasalia.

„Todėl darbas šiame šou buvo neįtikėtinai sunkus. Nes laikais, kokie yra dabar, mada praranda savo aktualumą ir teisę egzistuoti. Mados savaitė atrodo šiek tiek absurdiška. Akimirką galvojau apie renginio atšaukimą, kuriam aš ir mano komanda labai daug dirbome ir labai jo laukėme.

Tačiau tada aš suvokiau, kad atšaukimas reikštų pasidavimą velniui, kuris mane jau sužeidė beveik prieš 30 metų. Nusprendžiau, kad daugiau neaukosiu savęs beprasmiam, bejausmiam karui“, – tęsė jis.

Kiekviena sėdynė buvo papuošta Ukrainos vėliava, iš viso jų buvo 525. Aktorė Salma Hayek atvyko taip pat dėvėdama Ukrainos vėliavos spalvų suknelę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder