Kim Kardashian sako, kad ji kasdien „valgytų išmatas“, jei dėl to atrodytų jaunesnė

Kim Kardashian prisipažino, kad būtų pasirengusi valgyti išmatas tol, kol dėl to išliktų jauna, skelbia Pagesix.

„Pabandysiu bet ką“, – trečiadienį paskelbtame interviu „The New York Times“ sakė 41 metų realybės šou „Kardashians“ žvaigždė.

„Jei man pasakytumėte, kad tiesiogine prasme turėčiau valgyti išmatas kiekvieną dieną ir atrodyčiau jaunesnė, galėčiau“, – juokavo ji.

Natūralu, kad internautai netruko sureaguoti į jos komentarus socialiniuose tinkluose.

„Kodėl aš jaučiu, kad tai reiškia, kad ji jau tai daro“, – stebėjosi vienas instagramo vartotojas, o kitas pakomentavo: „Kiek išmatų, štai kur klausimas.“

Straipsnis sutapo su pranešimu apie būsimą prekės ženklo „Skims“ įkūrėjos odos priežiūros liniją „Skkn by Kim“, kuri pasirodys vėliau šį mėnesį.

„Ar išmatos yra aktyvioji SKKN medžiaga???“ – paklausė interneto vartotojas.

Tačiau ne, devynių produktų rinkinyje, kurį K. Kardashian „sukūrė nuo pradžios iki pabaigos“, iš tikrųjų nėra jokių išmatų.

Vietoj to elegantiškuose pakartotinai užpildomuose buteliukuose yra prausiklis, tonikas, šveitiklis, hialurono rūgšties serumas, vitamino C serumas, veido kremas, paakių kremas, aliejaus lašai ir naktinis aliejus.

„Tiek daug žmonių nori elgtis taip, lyg jiems nerūpėtų, kaip jie atrodo, – aiškino ji „The Times“.

– Aš nesielgiu taip, lyg būtų lengviau arba viskas būtų natūralu. Jūs tiesiog nepabuskite ir nenaudokite nieko. Atsibundi, naudoji ingredientus. Veido procedūros, veido procedūros su kamieninėmis ląstelėmis, lazeriai – visa tai yra darbas.“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder