Kim Kardashian švenčia Čikagos 5-ojo gimtadienio vakarėlį

Kim Kardashian penktąjį dukters Čikagos Vest gimtadienį atšventė surengdama puikų vakarėlį.

SKIMS įkūrėja, taip pat 9 metų North West, 7 metų Saint West ir 3 metų Psalm West mama, ypatingą jauniausios dukros dieną paminėjo surengdama šventę "Hello-Kitty" tema.

Kaip matyti iš "TikTok" įrašo, kuriuo Kim pasidalijo sausio 15 d., vakarėlis buvo gausiai dekoruotas, įskaitant "Hello Kitty" ženklus, ant kurių buvo užrašas "Chi", ir rožinius balionus.

Tarp maisto produktų buvo ramen makaronų baras su priedais, skrudinti sumuštiniai su "Hello Kitty" figūrėlėmis ir visiškai teminis "Hello Kitty" tortas.

Čikaga vilkėjo viskuo aprengtą ansamblį, ant kurio buvo užrašyta "Hello Kitty" su brangakmeniais.

Kim suporavo šią medžiagą su garso įrašu, kuriame ji sako: "Su gimtadieniu, Čikaga. Aš tave labai myliu. Negaliu patikėti, kad tau jau penkeri metai".

Ir tai nebuvo vienintelė miela žinutė, kuria Kim pasidalijo gimtadienio proga. Anksčiau tą pačią dieną 42-ejų metų moteris taip pat įsidėjo į "Instagram" ir parašė Čikagai skirtą žinutę.

"Mano, dvyne. Su penktuoju gimtadieniu", - parašė Kim.

"Tikrai negaliu patikėti, kad tau jau 5 metai! Aš taip didžiuojuosi, kad esu tavo mama, tai geriausias jausmas visame pasaulyje. Tu esi mieliausia mieliausia, juokingiausia, savarankiškiausia rūpestinga mergaitė visame pasaulyje ir aš tave tiesiog labai myliu!"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder