Kitos savaitės horoskopas (gegužės 17–23 d.)

Šią gegužės savaitę patartina skubėti pradėti įgyvendinti naujus sumanymus ir projektus. Galima tvarkyti svarbius dokumentus, finansinius reikalus, nagrinėti kredito pasiūlymus. Tačiau niekam neskolinkite pinigų ir pasistenkite neužsiversti ant pečių visų įmanomų darbų ir padėti kiekvienam. Komandinis darbas padės pašalinti daugybę trukdžių.

Tausokite sąnarius ir kaulus. Jeigu iki šiol nepradėjote sportuoti, tai šią savaitę geriau to nedaryti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite sužinoti, kad kiti žmonės kalba jums už nugaros, ir tai tikrai nedžiugins. Vis dėlto turėtumėte nepamiršti, kad kalbėjimas už nugaros visada reiškia tai, kad jūs esate priekyje. Kitų žmonių nuomonė jums turėtų mažiausiai rūpėti: susitelkite į tai, kas jums yra tikrai svarbu, ir tai padės paprasčiau pasiekti pageidaujamų rezultatų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Gali kilti pagundų viską mesti ir iš pagrindų pertvarkyti savo gyvenimą. Nors tokios impulsyvios mintys gali būti labai viliojančios, žvaigždės pataria nedaryti skubotų sprendimų ir blaivia galva įvertinti susidariusią situaciją. Jei atrodys, kad įveikti sunkumus yra paprasčiausiai per sunku, nebijokite prašyti draugų ar artimųjų pagalbos: jei visi kartu pasiraitosite rankoves, galėsite nuveikti gerokai daugiau.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Suksitės tarsi voverė rate. Įvairių darbų jums tikrai netrūks, todėl gali atrodyti, kad apsiimate nuveikti kur kas daugiau, nei iš tiesų galite įgyvendinti. Jei pajusite, kad net ir dedant dideles pastangas darbų nemažėja, nebijokite tiesiog sustoti ar prašyti kitų žmonių pagalbos. Turėtumėte atminti, kad jūs nieko neprivalote daryti, todėl tik nuo jūsų pačių priklausys, kiek laiko galėsite skirti poilsiui, kurio tikrai nusipelnėte.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Ieškokite kompromisų. Santykiai su artimaisiais gali kiek paaštrėti, tačiau žvaigždės pataria nesistengti įrodyti savo tiesos. Tik tuomet, jei būsite nusiteikę ieškoti kompromisų, galėsite tikėtis santarvės ir ramybės. Užkasti karo kirvį gali būti gerokai paprasčiau, nei atrodys iš pirmo žvilgsnio, taigi būkite nusiteikę, kad tam tikrose situacijose gali tekti nusileisti ir įsiklausyti į artimųjų pageidavimus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Dabar bus pats tinkamiausias laikas atnaujinti senas pažintis. Mintimis būsite nuklydę į praeitį, todėl galite paskambinti ar parašyti vaikystės draugui ar buvusiam kolegai. Šiuo laikotarpiu atnaujintos pažintys tikrai džiugins ir leis pamiršti vienatvę, todėl žvaigždės pataria nelaukti, kol kas nors nutiks be jūsų pastangų, ir ryžtingai imtis iniciatyvos. Jei esate ką nors įskaudinę, dabar bus tinkamas laikas atsiprašyti ir viską pradėti nuo pradžių.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mintimis būsite nuklydę kažkur toli nuo realybės. Nors kartais pasvajoti yra tikrai naudinga, taip pat nereikėtų pamiršti ir apie savo pareigas, kurių šiuo metu turėsite gerokai daugiau nei bet kada anksčiau. Gali tekti grįžti prie tų projektų, kurie, kaip manėte, jau yra užbaigti. Nesibaiminkite, jei teks smarkiau paplušėti: tai jums garantuos tikrai nemažą finansinę naudą. Žvaigždės jums pataria būti dėkingesniems: dabar bus tinkamas metas pagaliau pasakyti nuoširdų „ačiū“ jums pagelbėjusiems žmonėms.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Atrodys, kad aplinkiniai iš jūsų reikalauja daugiau, nei galite atlikti, ir tai tikrai erzins. Vis dėlto jūs nesate bejėgiai: tam tikrais atvejais paprasčiausiai galite atsisakyti padėti ar darbus perleisti kitiems. Vertėtų nepamiršti, kad savimi geriausiai pasirūpinsite tik jūs patys, todėl neleiskite, kad draugai ar kolegos jus išnaudotų. Jei pajusite, kad atėjo laikas atsikvėpti, tiesiog sustokite ir leiskite sau pasimėgauti mažais gyvenimo malonumais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Palankus metas vienišiems žmonėms. Galite tikėtis naujų pažinčių ar netikėto meilės prisipažinimo. Nors šiuo laikotarpiu daug laiko praleisite namuose, tai neužkirs kelio maloniems netikėtumams. Net ir tuomet, jei jus užklups niūrios nuotaikos, nepamirškite, kad kažkas apie jus nuolatos galvoja ir mini pačiais geriausiais žodžiais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Staigmenų metas. Žvaigždės pataria nieko neplanuoti, nes viskas gali pasisukti netikėta linkme. Nors griūvantys planai dažniausiai ne tik nedžiugina, bet ir erzina, šiuo laikotarpiu viskas bus priešingai: netikėtumai įkvėps mėgautis kiekviena akimirka ir leis į pasaulį pažvelgti visai kitomis akimis. Taip pat galite tikėtis apdovanojimo už savo įdirbį: likimas bus dosnus visiems, kurie nevengia sunkaus darbo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Žvaigždės žada atlygį už jūsų atliktus darbus. Jei į atliekamas užduotis įdėjote tikrai nemažai pastangų, labai greitai galite tikėtis tinkamo įvertinimo. Pagaliau galėsite pamiršti rūpesčius ir šiek tiek atsikvėpti: visos jūsų įdėtos pastangos pagaliau duos apčiuopiamą naudą. Tinkamas metas pradėti planuoti atostogas: nors kurį laiką dar negalėsite keliauti, tačiau išvykų planavimas tikrai džiugins ir leis į kasdienybę pažvelgti visai kitomis akimis.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Tinkamas metas imtis naujų projektų. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote įgyvendinti vieną ar kitą idėją, dabar bus tikrai palanku imtis veiksmų. Jei ir toliau tai atidėliosite, nė nepajusite, kaip greitai bėga laikas: kuo ilgiau delsite, tuo sunkiau bus imtis ryžtingų veiksmų. Dabar žvaigždės jums bus tikrai palankios, todėl pasiraitoję rankoves galėsite tiesiog kalnus nuversti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo šeimai. Nors dabar darbų tikrai netrūks, turėtumėte pasistengti tinkamai susidėlioti prioritetus. Galite nustebti, kad ne viskas yra taip svarbu, kaip atrodė iš pradžių, taigi, daugiau laiko galėsite skirti brangiausiems žmonėms. Šiuo laikotarpiu taip pat galite sulaukti žinios iš seniai matyto draugo: tai jus tikrai maloniai nustebins.

Sidebar placeholder