Ko labiausiai bijo kiekvienas Zodiako ženklas?

Ar kada nors susimąstėte, ko labiausiai gali bijoti kiekvienas Zodiako ženklas? Kiekvienas žmogus kažko bijo, pavyzdžiui, laisvės praradimo ar netikėtų iššūkių bei nesėkmių.

Štai keletas pavydžių, ko labiausiai savo gyvenime bijo kiekvienas Zodiako ženklas.

Avinas

Bijo būti užmirštas ar nepastebėtas.

Avinas siekia padaryti didelę įtaką visuomenėje, todėl viena didžiausių jo vidinių baimių yra per savo gyvenimą nepalikti ryškaus pėdsako. Taip pat Avinas labai nori, kad jo gyvenimo pasiekimai būtų žinomi pasaulyje, todėl vien mintis, kad jo darbai vieną dieną gali būti užmiršti, verčia Aviną neužmigti naktimis.

Jautis

Bijo netikėtų pokyčių.

Jaučiai savo gyvenime trokšta stabilumo bei organizuotumo, dėl to dažnai jie ima bijoti bet kokių didelių ar nemalonių pokyčių, kurie gali pasitaikyti jų kelyje. Taip pat Jautis mėgsta laikytis įpročių, todėl gali sunkiau susidoroti su staigiais ir netikėtais gyvenimiškais posūkiais.

Dvyniai

Bijo prarasti savo laisvę ar užstrigti rutinoje.

Dvyniai yra žinomi kaip neramios, vietoje nenustygstančios ir nepriklausomos asmenybės, kurios mėgsta nuolat judėti ir patirti naujų nuotykių. Dėl to Dvyniai dažnai labai bijo būti įkalinti vienoje vietoje ir prarasti laisvę, todėl darys viską, kad nepakliūtų į nuobodžią ir monotonišką gyvenimo rutiną.

Vėžys

Bijo būti atstumtas ir nemėgstamas kitų.

Vėžiai yra gerai žinomi kaip turintys jautrią sielą, todėl kartais jie gali sunkiai priimti kritiką ir kitų atstūmimą. Dėl to Vėžiai gali susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų iš baimės, kad nepatiks žmonėms arba juos stipriai sukritikuos.

Liūtas

Bijo būti užmirštas arba ignoruojamas.

Liūtas negali pakęsti, kai būna ignoruojamas ir nekenčia, kai jaučiasi nematomas. Didžiausia Liūto baimė yra ta, kad žmonės, kuriuos jis labiausiai myli, jį pamirš ir kad jis visiškai išnyks iš jų gyvenimo.

Mergelė

Bijo, kad nesugebės pateisinti didelių lūkesčių.

Mergelės kartais gali būti perfekcionistės, todėl dažnai gali kelti sau itin didelius, o kartais net nerealius lūkesčius ir tada jaudintis, kad nepavyks jų įgyvendinti. Kartais Mergelės tikrai neturėtų būti sau tokios griežtos, nes visas lūkesčių nepateisinimo stresas neduoda jokios naudos.

Svarstyklės

Bijo pasirinkti neteisingą kelią.

Svarstyklės – logiškos ir analitiškos asmenybės, kurios gerai apgalvoja prieš priimdamos svarbius gyvenimo sprendimus. Viena didžiausių Svarstyklių baimių yra ta, kad vieną dieną jos pakankamai gerai neapsvarstys bei priims neteisingą sprendimą ir kad tokia klaida  sugriaus viską, dėl ko jos taip sunkiai dirbo.

Skorpionas

Bijo išdavysčių.

Pasitikėjimo praradimą Skorpionai priima labai sunkiai ir tai yra viena didžiausių jų baimių, ypač patirti išdavystę iš artimo žmogaus. Jiems labai sunku atgauti pasitikėjimą kitu žmogumi, o kai pasitikėjimas yra sugriaunamas, Skorpionai taip lengvai to neatleidžia ir nepamiršta.

Šaulys

Bijo prarasti savo laisvę.

Šaulys mėgsta savo nepriklausomybę ir jis turi jausti laisvas, kad būtų laimingas. Didžiausia Šaulio baimė, nuo kurios jis stengiasi pabėgti,  yra būti įspraustam į tokį gyvenimo būdą, kuriame jis negalės pats savo veiksmų kontroliuoti.

Ožiaragis

Bijo nesėkmių ir nepasiekti savo svajonių.

Ožiaragiai nuolat siekia sėkmės ir turi didelių lūkesčių. Viena didžiausių Ožiaragio baimių yra ta, kad jis nesugebės pasiekti savo didelių užsibrėžtų tikslų.

Vandenis

Bijo prarasti savo individualumą arba būti priverstas pakeisti savo charakterį.

Vandeniams patinka viską daryti taip, kaip jie nori. Todėl šio Zodiako ženklo atstovai baiminasi, kad vieną dieną jiems teks eiti į kompromisus dėl savo vertybių arba prisitaikyti prie visuomenės, ko Vandeniai  nenori daryti.

Jie labai vertina savo nepriklausomybę ir negali pakęsti, kai žmonės bando juos priversti priimti savo taisykles ir vertybes.

Žuvys

Bijo atstūmimo ir vienatvės

Žuvys savyje turi daug meilės, o kai yra santykiuose, jos atiduoda visą širdį. Tačiau viena didžiausių jų baimių yra ta, kad jos nesugebės surasti tokio žmogaus, kuris galėtų atsilyginti tokia pat meile. Kartais Žuvys kenčia nuo žemos savivertės, todėl abejoja savo galimybėmis rasti tobulą gyvenimo partnerį.

Šaltinis: https://zodiacfire.com/biggest-fear-zodiac-signs/

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder