Kodėl blogai jaučiatės santykiuose su partneriu: 5 priežastys

Geri, malonūs poros santykiai būna ir džiuginantys, ir padedantys vystytis abiems. Deja, šiais laikais tokie sutuoktinių santykiai būna didelė retenybė.

Kur kas dažniau pasitaiko žmonės, kurie kenčia vienas kitą dėl kokių nors tikslų ar gyvena pagal tam tikrus besikartojančius scenarijus. Kiti reguliariai skiriasi arba, gyvendami nesusituokę, dažnai keičia partnerius.

Dar pasitaiko tokių, kurie seniai nusivylė ir renkasi vienatvę, kurią vadina laisve. Kokios būna priežastys visų tų nesėkmių ir kentėjimų santykiuose?

Pagrindinės ir dažniausiai pasitaikančios priežastys

1. Nesąmoningai pasirinkote partnerį

Jūsų pasirinkimą paskatimo stiprus įsimylėjimas arba keistai susiklosčiusios aplinkybės.

Taip sakant, likimas... Kaip kine... Jūs susijungėte kaip dvi dėlionės detalės ir dabar pagal tam tikrą grafiką kankinate vienas kitą.

Gyvenate pagal šeimyninį scenarijų, stereotipiškai, kaip kadaise gyveno jūsų tėvai ir kaip su jumis elgėsi jums reikšmingi suaugusieji.

Jei susimąstysite, jūs galite pastebėti, kad jūsų santykiai yra cikliški kaip sūpuoklės: tai viskas blogai, tai normalu. Ir su kiekvienu kartu jūsų blogasis etapas tampa vis emocionalesnis ir ilgesnis.

2 .Skirtingos vertybės

Jūsų abiejų vertybės skiriasi, ir jūs kovojate kiekvienas už savas. Sukurti bendrų vertybių nepageidaujate. Labai norite ginčuose įrodyti, kad būtent jūs esate teisūs. Jūs iš tiesų manote, kad tiksliai žinote, kaip yra geriausia.

3 Priklausomi santykiai

Nė vienas iš jūsų nėra visavertė asmenybė. Jūs esate dvi puselės. Jūsų santykius galima charakterizuoti frazėmis: „Aš be jo nieko nesugebėsiu“, „Mes visada turime būti drauge“. „Jis be manęs pražus“.

Jūs tiksliai žinote, ko reikia jam arba jai ir ką jis arba ji jaučia. Jūs atsakingi už viską ir veikiate partnerio nuotaikas, o jis veikia jūsų.

4. Jūs nesivystote

Jūs nesivystote ir nerealizuojate savo potencialo, o taikotės prie partnerio ar draugų. Jūs nesakote, kas jums svarbu, ir nedarote to, ko norite. Jums blogai, o partneris nesupranta ir negelbsti jūsų savo elgesiu, stebuklas neįvyksta.

5. Nemokate kurti santykių

Jūs nemokate kurti santykių, nors jūsų konkrečiai porai galėtų viskas puikiai pavykti. Ir mokytis nenorite. Esate įsitikinę, kad partneris turi mylėti jus tokį, koks esate. Bet kažkas nesiklosto.

Kiekviena iš šių priežasčių aprašyta portale „B17“ tam, kad galima būtų suvokti ir įveikti jas, o ne paprasčiausiai pakentėti. J

eigu kuris nors punktas tinka jums, verta susimąstyti, ką reikėtų daryti, kad pašalintume šią priežastį. Juk laikas bėga, ir savaime niekas nesusitvarkys. O tai yra brangiausias jūsų vienintelio gyvenimo laikas!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder