Kodėl jūsų plaukai taip ilgai džiūsta ir kaip pagreitinti šį procesą

Kodėl jūsų plaukai taip ilgai džiūsta ir kaip pagreitinti šį procesą

Plauti plaukus daug baugiau, kai žinote, kad teks praleisti nemažai laiko laukiant, kol jie išdžius. Jei jūsų plaukai džiūsta lėtai, turbūt daug laiko praleidžiate nepatogioje padėtyje laikant džiovintuvą. Arba net nesivarginate ir naudojate sausą šampūną.

Kodėl mano plaukai taip ilgai džiūsta?

Dauguma iš mūsų paprastai per daug negalvojame apie savo plaukų tipą. Tikriausiai žinome, ar jie stori, ar ploni, bet galbūt nežinome daugybės kitų veiksnių. Panagrinėkime, kokie jie yra ir kokią įtaką daro jūsų plaukų džiūvimo laikui.

Tankūs plaukai

Tai, ar jūsų plaukai stori, ar ploni, yra akivaizdžiausia priežastis, dėl kurios bandymas išdžiovinti plaukus užtruks ilgiau ar trumpiau. Storų plaukų sruoga turi didesnį svorį, todėl jai išdžiovinti prireiks daugiau laiko.

Mažas porėtumas

Plaukų porėtumas taip pat turi įtakos džiovinimo laikui. Didelio porėtumo plaukai džiūsta greičiau, nes vanduo lengviau patenka į juos ir išeina iš jų. Ir atvirkščiai, mažo porėtumo plaukus daug sunkiau prisotinti drėgme, o sušlapę jie stipriau sulaiko vandenį.

Mažo porėtumo plaukai, atrodo, džiūsta amžinai. Tokios sruogos, kurios yra šiurkštesnės (tai reiškia, kad sruogų skersmuo yra didelis) itin gerai sulaiko vandenį.

Garbanoti plaukai

Kuo garbanotesni jūsų plaukai, tuo ilgiau gali užtrukti jų džiovinimas. Taip yra todėl, kad oro srautas iš plaukų džiovintuvo lengvai juda per tiesias ir banguotas plaukų sruogas. Tačiau garbanotiems plaukams taip nėra, nes garbanotiems plaukams būdingi sukamieji judesiai, todėl oro srautas juda plauku lėčiau.

Tankūs plaukai

Kaip bebūtų keista, galėjote galvoti, kad turite storus plaukus, nors iš tikrųjų jūsų plaukai yra labai tankūs. Gali būti, jog jūsų plaukų sruogos iš tikrųjų yra plonesnės, bet plaukai gana tankūs, todėl atrodo labai stori.

Kuo tankesni plaukai, tuo ilgesnis džiovinimo laikas. Labai tankūs plaukai džiūsta labai ilgai, nes viename kvadratiniame colyje yra labai daug sruogų ir jie negauna daug oro.

Jūsų plaukų drėkinimas ir produktų naudojimas

Džiovinimo procesą gali lemti ir tai, kokie drėgni yra jūsų plaukai, kai pradedate juos džiovinti nusišluosčius rankšluosčiu, taip pat tai, kiek priemonės ant jų tepėte. Vandens ir ant plaukų užteptos priemonės kiekis gali turėti įtakos džiovinimo laikui. Lėtas džiūvimas iš tikrųjų yra sveikų plaukų požymis.

Kaip greičiau išdžiovinti plaukus

Prisotinkite ir formuokite plaukus

Tai ypač aktualu garbanotiems žmonėms - gali skambėti nelogiškai, bet iš tikrųjų turite siekti, kad plaukai būtų labai drėgni, kai dedate formavimo produktą. Nuo to, kaip suformuosite garbanas, taip pat gali sutrumpėti džiovinimo laikas.

Prieš tepdami produktus, įsitikinkite, kad garbanos gerai prisigėrė vandens, tolygiai paskirstykite produktus naudodami tokias technikas kaip produkto įtrinimas į delnus, gnaibymas ar  sukimas tarp pirštų, kad garbanos būtų ryškesnės.

Naudokite plaukų džiūvimą greitinantį purškiklį

Yra specialiai sukurtų produktų, kurie pagreitina plaukų džiūvimą. Plaukų stilistai juos mėgsta ir sako, kad jie puikiai veikia. Yra daugybė greitai džiūstančių produktų, padedančių plaukams greičiau išdžiūti, ir taip- jie tikrai veikia.

Pasirinkite tinkamą rankšluostį

Visi, kurie perėjo nuo įprasto plaukų rankšluosčio prie mikropluošto, žino, kad medžiaga, kurią naudojate plaukams nusausinti, yra labai svarbi. Tinkamas rankšluostis gali sutrumpinti džiovinimo laiką, o jūs galite naudoti ne tik mikropluošto, bet ir kitus audinius.

Plaukus galima greičiau išdžiovinti naudojant medvilninius marškinėlius arba specialius rankšluosčius, pritaikytus sugerti drėgmę ir išvengti garbanojimosi.

Ir galiausiai, būkite kantrūs

Svarbu prisiminti, kad tai, jog jūsų plaukai ilgai džiūsta, tai nėra blogas ženklas. Nors galite imtis priemonių, kad pagreitintumėte procesą, žinokite, kad jūsų plaukai greičiausiai yra geros būklės, jei jiems džiūti reikia laiko.

Lėtesnis džiūvimas reiškia sveikesnius plaukus, o greitas džiūvimas gali būti porėtų arba šiek tiek pažeistų plaukų požymis. 

Šaltinis: www.byrdie.com

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder