Kodėl milijoną į bažnyčios statybą investavęs ūkininkas ją skyrė V. Landsbergiui ir V. Adamkui? (5)

Ūkininkas Kazimieras Masilionis – unikalus žmogus. Prieš porą savaičių Rokonių kaime duris atvėrė... privati bažnyčia, kurios atidaryme dalyvavo 700 žmonių, į šventę atskrido 23 lėktuvai, suvažiavo daugybė antikvarinių automobilių. Įspūdingai bažnyčiai 78-erių Kazimieras skyrė daugiau nei milijoną.

„Turi milijoną, pradėk statyt bažnyčią. Bažnyčią pastatyt, tai ne kepurę pakelt“, – LNK laidoje „KK2 penktadienis“ pasakojo Kazimieras, bažnyčią dedikavęs Vytautui Landsbergiui ir Valdui Adamkui, nes šie žmonės jo širdyje yra „patys pirmieji“.

800 hektarų žemės valdantis ūkininkas neslėps – jis turtingas žmogus.

Visą gyvenimą jis su žmona Vitalija labai sunkiai dirbo: augino gėles, žirnius, grūdus.

„Dieną dirbau žemę, naktį sėjau. Miegodavau 4 valandas, guminiai batai buvo pagrindinis apavas“, – sako Kazimieras, šiandien gyvenantis vien iš žemės nuomos.

Didžiausia investicija ir gyvenimo projektas – bažnyčios statyba. Kazimieras ne tik finansavo, bet ir pats statė, dirbo su technika, iš savo laukų vežė akmenis.

Ir visada darė kitų gerų darbų. „Apie 15 karvių esu nupirkęs, apie 30 automobilių, kam stogą vėjas nuneša, pataisau. Vienais metais, kai labai užsnigo, žmonėms vežiojau duoną.

Esu visiškai apmokėjęs studentų mokslus“, – gerus darbus vardija Kazimieras, kuris sulaukęs 70-ties pradėjo ne tik juodai dirbti, bet ir džiaugtis gyvenimu.

Pavyzdžiui, sulaukęs 71-erių ūkininkas išsilaikė piloto teises ir dabar turi 4 lėktuvus. Taip pat nuosavą oro uostą, motociklų kolekciją, įspūdingų automobilių ir dar daug ko.

Kur protingai investuoti pinigus, pasakojo ir kitas „KK2 penktadienio“ svečias, virtuvės šefas Rokas Galvonas, kuris ne tik iš mirusiųjų prikėlė legendinį viešbutį „Auska“, bet ir Palangoje įsigijo 300 kvadratinių metrų nuosavą namą.

„Tai buvo visiškai netikėta investicija, nes važiavau pirkti sau kotedžiuko, buto, bet draugai pasiūlė namą. Vieną naktį pagalvojau ir nusipirkau.“

Už namą pajūryje Rokas mokėjo 160 000, tačiau per keletą mėnesių, pakilus kainoms, už namą Rokas laisvai galėtų gauti ne mažiau nei 230 000.

Prekyba namais ir sodybomis dabar – ant bangos.

Taigi jau keletą metų šalia maitinimo verslo Rokas plėtoja savitą ir nekilnojamojo turto prekybos kryptį: perka senas sodybas, jas sutvarko ir parduoda.

 

Raktažodžiai
Iš kur tiek?pasidomėt turėtų vmi ir kitos institucijos
Jo, 2021-10-20 12:06
Dar nei vieno ūkininko teisingai dirbančio nemačiau tokio milijonieriaus ,nes tvarkingai dirbant ir be jokių aferų niekas nesusitaupė milijonų kažkas čia netaip😁
Danguolė, 2021-10-20 08:15
are visa gyvenima nelabai tikiu turbut kaip visi stambus visaip isreketavo is zmoniu zeme ir kam art visa gyvenima kad paskui nebutu kur det pinigu ar zmogui to reikia
priciuozes, 2021-10-20 08:01
Sidebar placeholder