Kodėl žmonės sau meluoja? Atsakymas - naujoje I.T. dainoje

Naują dainą „Sapnas“ pristatanti dainininkė I. T. siūlo kiekvienam įsivaizduoti, kad gyvenimas – tai piniginė. Joje yra vertingų dalykų, taip pat – prisikaupusių nereikalingų popierėlių, čekių ar talonėlių.

„Panašiai – ir gyvenime: gyvuoja prisirišimas, puoselėjama draugystė, kuriami santykiai. Tačiau šalia egzistuoja ir tai, kas tik sukuria pilnatvės iliuziją, nepagrįstus lūkesčius, - apie naują kūrinį pasakoja atlikėja. Žodžius dainai ji sukūrė pati, muziką – kartu su Justinu Chachlausku.

  • Ar tai būtų bendravimas su žmogumi, kurį vadini savo draugu, ar romantiškų meilės santykių pradžia, mes dažnai linkę užsiimti saviapgaule, nematyti ženklų. Tuomet imame pateisinti kitų elgesį, egoizmą, meluodami sau, kad viskas dar gali būti gerai.

Atsisveikinti su iliuzijomis būna skaudu ir baisu. O jei išmesiu iš savo gyvenimo „piniginės“ kažką labai svarbaus? O jeigu po to nieko neliks?..“

I.T. teigimu, kad gerbėjai giliau suvoktų naujos dainos prasmę ir susimąstytų, ar sau nemeluoja, sukurtas vaizdo klipas. Režisierius – Laurynas Matulionis ir tai antrasis bendras darbas po vaizdo klipo kūriniui „Nerašysiu tau žinučių“. Filmavimo komandoje – ir kiti savo srities profesionalai, kuriuos dainininkė po bendrų projektų linkusi vadinti savo naujais draugais.

Vaizdo klipe tuščių iliuzijų, neįgyvendintų svajonių tema atskleidžiama per pačios dainininkės vaidmenį. I.T. pristatoma kaip paprasta, kukli mergina skalbykloje. Užsižiūrėjusi į besisukantį būgną, ji persikelia į prašmatnią aplinką ir tampa geidulinga ir rafinuota dama. Tačiau po to tenka sugrįžti į realybę...

„Femme Fatale“, - sako prancūzai, turėdami omenyje, kad visose gyvenimo situacijose, kai kyla klausimai, reikia ieškoti moters. Iš tikrųjų, aš manau, jog ieškoti reikia pirmiausia savęs, atsikratyti iliuzijų. Ir neignoruoti apie nemeilę, nepagarbą, išnaudojimą bylojančių ženklų, kuriuos žodžiais, elgesiu, veiksmais siunčia mums kiti žmonės“, - įsitikinusi dainininkė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder