Kokį savo trūkumą turėtų pašalinti kiekvienas Zodiako ženklas 2023 m.

(1)

Kad 2023-ieji metai būtų sėkmingi, kiekvienam Zodiako ženklui verta žinoti, su kokiu savo charakterio bruožu jam reikėtų padirbėti, kad pasiektų užsibrėžtus tikslus ir užsitikrintų materialinę bei dvasinę gerovę.
 

AVINAS

(03 21–04 20)

Norėdamas įveikti bet kokius sunkumus ir kliūtis, Avinas turės susidoroti su savo tingumu ir baimėmis. Turite įrodyti sau, kad ribų nėra.

Šio Zodiako ženklo atstovams nuo metų pradžios reikia apsispręsti dėl tikslo ir aiškiai jo link judėti, nebijant jokių trukdžių. Tai padės jiems rasti laimę, gerovę ir sėkmę.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai turi saugotis apatijos. Tik optimizmas ir pasitikėjimas savimi padės jiems prisitaikyti prie bet kokios naujos situacijos. Svarbiausia viską daryti atsargiai, tai padės jiems susidoroti su nenumatytomis kliūtimis, kurios atsiras kelyje.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams reikės stiprinti pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Tai padės jiems pasiekti savo tikslą. Asmeniniame gyvenime jie turėtų nustoti pavydėti ir išmokti pasitikėti savo partneriu. Šio Zodiako ženklo atstovams negalima apgaudinėti žmonių, nes tai gali neigiamai paveikti jų karjerą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys 2023 m. neturėtų per daug skubėti, antraip nieko nepavyks užbaigti. Bet kokie sprendimai šiais metais turėtų būti priimami kiek įmanoma atidžiau ir ilgiau apsvarsčius.

Artimi žmonės padės išvengti nemalonumų, svarbiausia – laiku kreiptis pagalbos. Nepasikliaukite nepažįstamų žmonių patarimais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas turi daryti viską, kas įmanoma, kad išvengtų pesimizmo. Jis turi apsvarstyti bet kokią situaciją iš dviejų pusių. 2023 metais Liūtas turėtų vengti vienatvės. Jis turi kuo daugiau bendrauti su žmonėmis ir megzti naujas pažintis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei reikia kontroliuoti savo kalbą, nes jos ištarti žodžiai turės didelį poveikį. Net kai piktadariai pradeda daryti bjaurius dalykus, šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų atsakyti tuo pačiu.

Jiems svarbiausi priešai yra neviltis, kerštas ir pyktis. Jų pačių neigiamos emocijos gali sukelti rimtų problemų gyvenime.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės turėtų rodyti pagarbą kitiems. Jos turi vengti grubumo ir agresijos savo draugų ir artimųjų atžvilgiu. Bet kuriame versle ir darbe jos turi būti atsargios ir nieko neįskaudinti.

Pernelyg skuboti sprendimai gali sukelti rimtų problemų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Bendraudamas su artimaisiais Skorpionas turėtų vengti šališkumo. Jeigu jis bus užsispyręs ir neklausys, ką sako kiti, sėkmė nuo jo nusigręš.

Be to, jam reikia prisiimti mažiau darbų ir bent kartais pagalvoti apie poilsį. Pervargimas gali sukelti jam daug problemų ir atimti jėgas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui reikia visam laikui pamiršti tinginystę. Jis gali manyti, kad jo darbas yra beprasmis, bet taip nėra. Jei jis ir toliau kruopščiai dirbs, gali labai greitai pasiekti didelių laimėjimų ir įgyvendinti savo tikslą..

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui reikia išmokti parodyti kantrybę ir ištvermę, nes impulsyvumas 2023 m. taps pagrindiniu jo priešu. Jam reikia stengtis patirti kuo mažiau streso ir daugiau galvoti apie gerus dalykus bei kitiems linkėti tik gero.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui 2023 m. teks susidurti su daugybe pavojų ir sunkumų, todėl jis neturėtų prarasti budrumo. Bet kokie jo veiksmai turi būti gerai apgalvoti ir suderinti. Nereikėtų pasikliauti vien tik savo intuicija ir laimingu atsitiktinumu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys 2023 m. neturėtų įsivelti į ginčus ir kelti konfliktų, kitaip jos gali įsitaisyti daug priešų. Joms geriau iš tolo apeiti tuos žmones, nuo kurių sklinda negatyvumas.

Taip pat neturėtumėte niekam keršyti, kitaip galite dar labiau pabloginti situaciją. Atleiskite visiems ir jūsų skriaudikai sulauks tinkamo atpildo be jūsų pastangų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder