„Kruvinoji“ R.Juknevičienė šiurpino kolegas

„Europarlamentarė Rasa Juknevičienė nutarė pasidalinti su kolegomis vėdarų receptu. Ir ne bet kokių, o kraujinių. Pati kulinarė pripažino, kad vaizdelis žiaurokas, nes be kraujo čia neapsieisi.

Kolegoms galėjo kilti įtarimas, jog Lietuvoje į valdžią patenka politiniai vampyrai.",- ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose"

Sekmadienį buvo minima Europos diena ir šia proga Europos Parlamento Liaudies partijos frakcija, kuriai priklauso Lietuvos vadinamieji konservatoriai, paprašė narių pasidalinti nacionaliniais receptais.

Simboliška, kad karingoji Juknevičienė nusprendė patiekti būtent kraujinius vėdarus, patiekalą, kurį gaminant kraujas liejasi laisvai.

„Mano tai toks su žiaurokais vaizdeliais, nes kraujinio vėdaro kitaip nepagaminsi", - pripažino europarlamentarė.

Juknevičienė su kraujo ąsotėliu - vaizdas beveik kaip iš filmų apie vampyrus, todėl neatmestina tikimybė, kad jos kolegos vegetarai galėjo ir apalpti. Bet šiaip kraujiniai vėdarai yra tinkamas pasirinkimas.

Nepaneigsi, Juknevičienė išties parodė kulinarinį paveldą, o jei kolegoms kilo įtarimas, kad Lietuvoje į Europos Parlamentą renkami politiniai vampyrai, nieko baisaus, nes tai yra tiesa.

Sidebar placeholder