Kurie Zodiako ženklai geriausiai jaučiasi namuose būdami vieni

Namai – tai mūsų tvirtovė. Tarp savo sienų kiekvienas turi jaustis gerai ir patogiai bet kokioje situacijoje.
 

Taip mano dauguma, tačiau kai kurie Zodiako ženklai norėtų šiek tiek pakoreguoti tokią nuomonę – mat jie jaučiasi geriausiai savo namuose tik tada, kai būna vieni.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo asmenys labai vertina savo namus, mėgsta juose būti. Žuvys pabrėžia, kad joms patogu savo būste, kad tik čia jos gali atsipalaiduoti. Tačiau vis tiek jos negali visada džiaugtis savo namais, kai juose yra kitų žmonių.

Mat joms reikia atkurti savo išeikvotą energiją, o tam jos turi užsiimti kūrybą, svajoti. Svarbu, kad joms niekas netrukdytų. Todėl Žuvys gali visiškai atsigauti tik tada, kai lieka vienos su savimi. Tada jos tikrai jaučiasi gerai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio ženklo žmonės nori jausti visišką laisvę, daryti būtent tai, ką nori. Namuose kiti šeimos nariai turėtų vertinti Dvynius, stengtis sukurti jiems patogias sąlygas, išspręsti už juos kai kurias kasdienes problemas, kurių jie patys nemėgsta spręsti. Visa tai šio Zodiako ženklo atstovai įvertins, tačiau tiesiogiai nepasakys, kad tai jiems svarbiausia.

Dvyniai, norėdami gerai jaustis namuose, mėgsta visą dieną garsiai klausytis muzikos ar žiūrėti televizorių. Kadangi artimieji to neleidžia, tai Dvyniai dažnai sako, kad jiems geriausia būti vieniems savo namuose.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai turi savo taisykles, pagal kurias nori gyventi. Kai namuose yra artimųjų, Mergelė negali sau to leisti. Ji visada laukia momento, kai visi išeis į darbą ar kur kitur, kai ji galės likti viena namuose.

Nieko blogo ji nedarys, kai šalia nėra kitų žmonių. Mergelė visiškai atsipalaiduos ir ramiai pailsės, mėgausis tuo, kad niekas jos neblaško ir netrukdo. Buvimas vienumoje su savimi jai suteikia laimės jausmą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder