Kurių 3 Zodiako ženklų šios savaitės horoskopai bus geriausi

Mūsų laukia savaitė, kuri yra kupina pažadų ir džiaugsmo, kad būtų sunku nepriskirti jų pagalbos tam tikriems kosminiams tranzitams. Taigi plokite už nuostabiai akis atveriančią įtaką ir pozityvumą, kuriuo jie dalijasi su mumis šią savaitę.

Ir nors vis dar turime Mėnulio pilnaties užtemimą Skorpione, kuris atsveria visą šį svaiginantį optimizmą, tikrai atrodo, kad keletas Zodiako ženklų gaus naudos meilės, romantikos ir ryšių srityse.

Tiems, kurie jau įsimylėję, ši savaitė priartins jus prie savo asmens. O tiems, kurie yra vieniši ir nori užmegzti santykius, šią savaitę jūsų šansai bus didesni dėl minėtų palaikančių tranzitų.

Taigi, norint maloniai pakeisti tempą, atrodo, kad daugelis iš mūsų įžengs į laikotarpį, kai bus šiek tiek palengvėjimo.

Nebūsime taip pernelyg susirūpinę, kaip paprastai, o kai kuriems tai savaime atrodys tarsi trijų mėnesių atostogos.

Tai, ko ieškojome - palengvėjimo nuo nuolatinio streso, susijusio su tiesiog gyvenimu, - šią savaitę bus išspręsta, nes įžengsime į laikotarpį, kai viskas ne taip vargina, ir jausimės galintys rimtai imtis pasaulio.

Archyvų nuotr.

1. Avinas

(kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Jūsų savimeilės jausmas įgavo naują viziją: esate čia tam, kad būtumėte laimingi, ir nesitaikstysite su niekuo kitu. Būdami protingas žmogus, supratote, kad gyvenimas trumpas ir kad reikia jį gerai nugyventi, todėl šią savaitę planuojate švęsti savo gyvenimą.

Ir nors nesate vienišas meilėje jums, šis kelias buvo išmintas skausme ir širdgėloje.

Jūs nuėjote ilgą kelią, kol pasiekėte vietą, kurioje pagaliau pamilote ir priėmėte save, ir per šią savaitę tai suvoksite dar giliau

Dabar esate stipriausias žmogus, tegul skeveldros krenta, kur papuola, ir jūs sugebėsite su jomis susidoroti. Jūs pereinate į naują bebaimiškumo sritį, Avinai.

Archyvų nuotr.

2. Jautis

(balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Ši savaitė jums ypatinga tuo, kad pagaliau galėsite padaryti tai, ką jau seniai norėjote, ir ne tik tai, bet ir dalytis šia patirtimi su mylimu žmogumi.

Labai tikėtina, kad tai susiję su atostogomis arba pelnytu poilsiu. Tačiau tai kur kas daugiau nei poilsis ar laisvalaikis - tai kokybiškas laikas, praleistas laisvai ir laisvai, su mylimu žmogumi.

Šią savaitę jums visiškai niekas netrukdys, ir nors tai gali trukti neilgai, tai viena iš tų savaičių, kurios potencialiai gali įeiti į jūsų istoriją kaip geriausios.

Linksminkitės, būkite atsargūs, elkitės teisingai ir būkite dėkingi už tai, kad šiame gyvenime galite taip linksmintis.

Archyvų nuotr.

3. Mergelė

(rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią savaitę jus užburs Mėnulis Šaulio ženkle, nes jis jums kalba apie mintis, plečiančias protą, ir idėją, kad galbūt, jūs taip pat galite būti kažko didesnio už save dalimi.

Šią savaitę galvojate apie labdaros organizacijas ar gyvūnų gelbėjimo tarnybas.

Tai savaitė, kai prarandate save padėdami kitiems, ir tai darote savo noru, o ne todėl, kad privalote.

O Mėnulio trinaris su Jupiteriu veikia jūsų naudai, todėl tikrai sulauksite atlygio, kuris ateina dėl to, kad esate tokie dosnūs.

Esate kažkieno spindinti žvaigždė ir esate labai mylimi.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder