Labai įžūli beždžionė iš visų jėgų stengiasi atidengti modelio krūtis, tempdama jos viršutinę dalį žemyn

Vaizdo įraše matyti, kaip 28 metų modelis Paula Manzanal pozuoja šalia beždžionės Balyje. Tačiau matoma, kaip gyvūnas bando nusitraukti Peru modelio viršutinę dalį be petnešėlių. Beždžionė trenkia Manzanal į veidą, kai ji bando ją atitraukti, - paskelbė dailymail.co.uk.

P. Manzanal, kuri 2014 m. laimėjo "Mis Peru" titulą, matoma, kaip ji žiūri į beždžionę, kuri sėdėjo ant sienos, ir bando atitraukti ranką nuo jos krūtinės.

Manzanal, kuri dabar gyvena Barselonoje, su "Ibizos savaitgalio" žvaigžde Jordanu Daviesu turi ketverių metų sūnų Valentino. 

Pora išsiskyrė prieš Valentino gimimą 2018 m. Manzanal subtiliai šaipėsi iš Deiviso, tuo metu instagrame rašydama: "Prašiau Dievo atsiųsti man vyrą, kuris visada mane mylės. Jis man davė sūnų.

Manzanal 2,1 mln. savo "TikTok" sekėjų paskelbė vaizdo įrašą, kuriame beždžionė bando apnuoginti savo krūtis.

Ubudo beždžionių miške neretai beždžionės priartėja prie turistų, gyvūnai dažnai vagia vertingus daiktus ir maistą iš žmonių. 

Miško draustinyje gyvena apie 600 makakų, kurios supasi ant aukštų muskatų medžių ir šokinėja aplink garsiąją Pura Bukit Sari šventyklą ir yra laikomos šventomis.

Beždžionės didžiąją dienos dalį praleidžia bendraudamos su lankytojais - vagia akinius nuo saulės ir vandens butelius, tempia už drabužių, šokinėja ant pečių. 

Santykinai prijaukintas beždžiones galima lengvai įkalbėti atsisėsti ant peties ar kelių ir pasimėgauti vienu ar dviem riešutais.

org.
P. Manzanal

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder