Labiausiai nesuprastas Zodiako ženklas: iš tiesų slypi pašėlęs genijus

(1)

Tikriausiai manote, kad šie požymiai yra kontroliuojantys arba šalti, tačiau iš tikrųjų viskas yra sudėtingiau.

3 Ožiaragis

Darboholikai Ožiaragiai yra ganėtinai azartiški, ir jie pasakytų, kad būtent tai ir lėmė jų sėkmę.

Tačiau, kita vertus, kartais Ožiaragis gali daryti sau per didelį spaudimą.

Ji sako, kad dėl to jie dažnai perdega, "o tai galiausiai gali turėti įtakos jų santykių kokybei arba paskatinti žmones manyti, kad jie yra "nedraugiški".

Kiti dažnai vartojami žodžiai, apibūdinantys šį Saturno valdomą ženklą, yra "šaltas" ir "bejausmis".

Tačiau, kaip aiškina Klara, "jie tiesiog turi tikslą ir visą savo energiją skiria tam, kad sugalvotų, kaip jį pasiekti".

O jei priklausote jų artimiausiam ratui, sužinosite, kad tai jūs, dėl ko jie taip stengiasi.

"Ožiaragis yra Žemės ženklas, kuris yra itin praktiškas, lojalus ir ištikimas, - pastebi profesionali astrologė Lėja Goldberg.

2 Skorpionas

Žinoma, Skorpionas patenka į šio sąrašo viršūnę, nes ryškiausias jų asmenybės bruožas yra paslaptingumas.

"Jie laiko savo kortas prie krūtinės ir net mažiausias naujienas gali laikyti didele paslaptimi", - sako Bennet. "Kai po ranka yra tik informacijos nuotrupos, daugumai jų neįtikėtinai sunku juos suprasti."

Dėl tokio slaptumo kiti į juos žiūri kaip į "pavydžius, klastingus ir neaiškius", priduria Barretta. Ji taip pat pastebi, kad jie laikomi kerštingais.

Tačiau visas šis neišsiauklėjimas "kyla iš nepasitikėjimo savimi ir baimės dėl kitų nuomonės", - aiškina Klara. "Juk vandens ženklai yra neįtikėtinai reakcingi ir emocionalūs."

Tačiau kai tik pralaužiate Skorpiono sienas, jie yra neįtikėtinai ištikimi, saugantys ir intuityvūs. "Jei ką, tai Skorpioną norisi turėti už draugą, nes jų aštrūs instinktai gali įžvelgti daugumą melų ir sensacingų istorijų, - sako Barretta.

1 Vandenis

Vandenis yra unikaliausias ir ekscentriškiausias Zodiako ženklas. "Jie dėvi keisčiausius drabužius, kurie dažnai nedera tarpusavyje, ir kartais sako keisčiausius dalykus, - sako A. Goldbergas.

"Jie yra kontraversiški ir gyvena pagal savo ritmą", - pritaria Klarė. "Tačiau jiems kartais sunku užmegzti ryšį su žmonėmis, nes kartais jiems sunku prikąsti liežuvį... Tai reiškia, kad žmonės gali juos laikyti įžūliais ir nejautriais, nes jie neapsimetinėja ir sako ką galvoja."

Tačiau taip yra todėl, kad Vandeniai taip pat yra protingiausias Zodiako ženklas "ir viską greitai apdoroja", - aiškina Barretta. "Dėl jų keistenybių kitiems sunku patikėti, kad po jų šmaikščiais būdais iš tiesų slypi pašėlęs genijus, įžvelgiantis ateities tendencijas."

Taigi, nors jums gali būti sunku užmegzti ryšį su šiuo ženklu, šalia jų niekada nebus nuobodu ir galėsite būti liudininkais, kai jie išras kitą puikų technologinį produktą arba pradės naują filantropinę veiklą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder