Laidos „Tvarumo istorijos“ vedėjas Vaidas Baumila: savo pavyzdžiu tikiuosi įkvėpti ir daugiau žmonių

Mūsų namai ir aplinka yra mūsų pačių veidrodžiai. Kiekviena, net ir menkiausia detalė, gali daug apie mus pasakyti – esame gamtos ar miesto žmonės, mėgstame puošmenas ar minimalizmą, renkamės naujoves ar tik laiko patikrintus sprendimus, gyvename norėdami sutaupyti ar mėgstame paišlaidauti.

Tačiau ar visuomet savo kasdienybėje susimąstome apie tai, kokie mūsų sprendimai padeda kurti gražesnį, tvaresnį pasaulį?

Jau nuo šio šeštadienio į TV3 eterį grįžtanti laida „Tvarumo istorijos“ su žinomu atlikėju Vaidu Baumila priešakyje pakvies žiūrovus gyventi tvariau.

Vaidas su malonumu imasi tvarumo iššūkio, nes ir jo paties gyvenimo būdas jau kurį laiką yra nukreiptas į aplinkos tausojimą.

Pasak jo, geriau rinktis mažiau, tačiau kokybiškesnius pirkinius, dažniau judėti žalesnėmis transporto priemonėmis, rūšiuoti šiukšles ir remti įvairias, mūsų aplinką saugančias iniciatyvas.

Tad ir šios laidos metu žinomas dainininkas žiūrovus kvies prisijungti bei kartu dalyvauti įvairiuose iššūkiuose, o savo pavyzdžiu žada parodyti, kad net ir mažiausi pokyčiai gali daryti svarbią įtaką mūsų gyvenimui.

„Aš rūšiuoju, stengiuosi rinktis ir dėvėti tuos drabužius, kurie būtų ilgaamžiškesni, mėgstu gaminti ir nešvaistau maisto. Aš vis dar neturiu automobilio, todėl labai daug keliauju pėsčiomis, dviračiu arba motociklu.

Propaguoti tvarų gyvenimo būdą man yra svarbu, todėl savo pavyzdžiu ir kalbomis tikiuosi įkvėpti ir daugiau žmonių. Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie laidos „Tvarumo istorijos“ gražios misijos, ir gražesnės, švaresnės ateities puoselėjimo“, – sako V. Baumila.

Laidos metu į mūsų žemės tausojimo iniciatyvą įsitrauks ir mažieji TV žiūrovai.

Jaunasis laidos vedėjas Oskaras kiekvieną savaitę paruoš specialią rubriką. Nors berniukui tik 9 metai, jam nuoširdžiai rūpi, kokiame pasaulyje jis ir jo draugai gyvens užaugę.

Todėl jaunasis ekspertas dalinsis patarimais ir savo namų aplinkoje atliks įvairius eksperimentus.

Kasdienės situacijos ir problemos, kurias aptars Oskaras, bus lengvai atpažįstamos mums visiems, todėl visos berniuko rekomendacijos bus labai praktiškos ir vertingos, padės ugdyti teisingus gyvenimo įpročius ir kurti gražesnį pasaulį aplink save.

Taip pat laidos metu bus keliamas klausimas, kaip kiekvienas iš mūsų savo kasdieniu elgesiu galime prisidėti prie mus supančio pasaulio darnos?

Laidos partneris bei projekto iniciatorius SEB bankas čia rodo pavyzdį žaliojo finansavimo srityje, siekia kurti tvarią verslo aplinką bei inicijuoja projektus, kuriais galima prisidėti prie tvaresnio gyvenimo būdo skatinimo.

Dirbdami kartu, galime pasiekti matomus pokyčius, daugiau galvoti apie tvarumą bei imtis veiksmų, kurie padėtų kurti draugiškesnį bei saugesnį ateities pasaulį.

Organizatorių nuotr.

„Tvarumo istorijos“ – jau nuo sausio 7 d., šeštadieniais, 9.30 val. per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder