grupė „Kiss“

Legendinė grupė „Kiss“ surengė paskutinį savo karjeros koncertą

Kultinė roko grupė „Kiss“ gimtajame Niujorke surengė paskutinį savo koncertą ir po 50 metų baigė karjerą scenoje – tačiau kartu paskelbė apie „naują erą“, kurioje virtualiai koncertuos toliau.

Rokeriai „Madison Square Garden“ arenoje naktį į sekmadienį sugrojo paskutinįjį savo koncertinio turo „The End of the Road“ koncertą. Šis turas truko penkerius metus, grupė pasirodė 250 miestų.

„Šiandien tai džiaugsmo vakaras“, –  20 000 gerbėjų sakė 71-erių dainininkas ir gitaristas Paulas Stanley‘is. Tai esą „proga švęsti tai, ką mes kartu išgyvenome“. Po pasirodymo 74-erių bosistas ir atlikėjas Gene‘as Simmonsas akivaizdžiai buvo susijaudinęs. „Man trūksta žodžių“, – teigė jis.

Vis dėlto muzikantų pasitraukimas iš scenos nebus „Kiss“ pabaiga. Arenoje jie pristatė savo avatarus – virtualius grupės narių atvaizdus.

„Kiss“ 1973 m debiutavo viename Niujorko klubų. Tada be grupės įkūrėjų G. Simmonso ir P. Stanley‘io jai dar priklausė gitaristas Ace Frehley‘is ir būgnininkas Peteris Crissas. Maždaug prieš 20 metų prie grupės prisijungė Tommy‘is Thayeris ir Ericas Singeris. Kai kurių „Kiss“ gerbėjų viltys, kad atsisveikinimo koncerte kaip svečiai sudalyvaus ir buvę nariai A. Frahley‘is ir P. Crissas, neišsipildė.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder