Lėktuvas praskrido kelis metrus virš turistų galvų

Leisdamasis Graikijos saloje, "Wizz Air" lėktuvas praskrido kelis metrus virš turistų galvų

Tai širdį veriantis momentas, kai "Wizz Air" keleivinis lėktuvas, nusileidęs Graikijos saloje, praskriejo vos kelis metrus virš turistų galvų, kai, kai kurių teigimu, tai buvo žemiausias kada nors įvykęs nusileidimas oro uoste, - paskelbė dailymail.co.uk.

Dramatišką nusileidimo vaizdo įrašą praėjusią savaitę įkėlė vienas lėktuvų entuziastas, kuris stebėjo, kaip lėktuvai leidžiasi Graikijos Skiathos saloje.

Skiato oro uosto nusileidimo takas, kurio ilgis - vos viena mylia ir kuris nutolęs nuo jūros vos kelis metrus, yra itin trumpas dėl salos geografinės padėties, todėl pilotams tenka leistis daug žemiau nei kituose kilimo ir tūpimo takuose.

Tačiau net patyrę lėktuvų stebėtojai atrodė šokiruoti, kai "Airbus" lėktuvas rėžėsi į lėktuvų nusileidimo taką ir vos neatsitrenkė į oro uosto perimetro tvorą.

Artėjant "Wizz Air" valdomam lėktuvui "Airbus A321neo", žiūrovams greitai tapo aišku, kad pilotas leidžiasi nedideliame aukštyje, o vienas žiūrovas net pasitraukė iš kelio

Vaizdo įrašo pradžioje matyti, kaip lėktuvas tolumoje virš turkio spalvos Viduržemio jūros vandenų skrenda link Skiathos Alexandros Papadiamantis oro uosto.

Rodoma, kad keli žmonės yra susirinkę paplūdimyje ir ant kelio, einančio palei siaurą žemės ruožą tarp jūros ir kilimo ir tūpimo tako.

Tačiau artėjant "Wizz Air" valdomam lėktuvui "Airbus A321neo" matyti, kad pilotas jį skraidina nedideliame aukštyje. Vienas iš žiūrovų net pradeda trauktis iš kelio, tikėdamasis žemo nusileidimo.

Kiti girdi, kaip per variklių riaumojimą iš nuostabos šaukia, kai reaktyvinis lėktuvas leidžiasi žemyn, kol atsiduria vos keli metrai virš lėktuvo stebėtojų galvų, ir net šiek tiek svyruoja ruošdamasis nusileisti.

Kai lėktuvas vos vos praskrenda pro perimetro tvorą, jis yra toks žemas, kad į orą pakyla dulkės ir smėlis, o vienam vyrui, kuris, kaip matoma įraše, susiraukia, pasišiaušia plaukai.

Kitu kampu, filmuojant antrąja kamera, matyti, kaip reaktyvinio lėktuvo sukeltas gūsis blaško žmonių drabužius. Viena jauna mergina net krenta ant nugaros - ją nubloškė srovės jėga, o moteris netenka skrybėlės.

Lėktuvo ratai liečiasi su asfaltu, ir pilotas sėkmingai nusileidžia lėktuvu Skiato saloje.

Kitu kampu iš atskiros kameros matyti, kaip žmonių drabužius blaško reaktyvinio lėktuvo sukeltas gūsis. Viena jauna mergina net krenta ant nugaros - ją nubloškė reaktyvinio lėktuvo jėga, o moteris netenka skrybėlės.

Vienas aviacijos mėgėjas, komentuodamas po vaizdo įrašu, kurį rugpjūčio 5 d. "GreatFlyer" paskelbė "YouTube", paaiškino, kodėl tokiomis sąlygomis reikėjo taip žemai nusileisti.

Aukšta temperatūra ir labai trumpas kilimo ir tūpimo takas, reikia atlikti gilų nusileidimą, kad būtų maksimaliai išnaudotas sustojimui skirtas kilimo ir tūpimo takas, - rašė jie.

"Pigių skrydžių bendrovės dirba trumpą laiką, jei perkaitinsite stabdžius, sugadinsite lėktuvo tvarkaraštį".

Vienas asmuo pajuokavo: "Kaip manote, kiek iš žiūrovų prireikė naujų kelnių?".

Kitas juokavo: "Galingas plaukų džiovintuvas, ar ne!?

Kiti sveikino GreatFlyer už tai, kad sugebėjo išlaikyti šaltakraujiškumą ir užfiksuoti žemą nusileidimą iš tiek daug kampų.

"Tai buvo absoliučiai beprotiška! Nuostabiai užfiksuota, kolega, nuostabus darbas!" - rašė vienas asmuo.

"Nuostabus užfiksavimas ir ačiū už daugybę kampų, būtent tai norėjau pamatyti kaip aviacijos maniakas! Puiku, - sakė kitas.

Vienas komentatorius atkirto, kad nusileidimas buvo neatsargus ir kad pilotas galbūt tyčia artėjo mažame aukštyje, norėdamas pasirodyti susirinkusiai miniai.

Oro uosto pakilimo ir nusileidimo takas yra Skiathos salos šiaurės rytuose ir yra įrengtas tarp dviejų kalvų, kurios supa asfalto ruožą. Kilimo ir tūpimo takas driekiasi iš šiaurės į pietus ir

Lėktuvas praskrido kelis metrus virš turistų galvų

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder