Linda Evangelista po plastinės operacijos išėjo į retą pasivaikščiojimą be makiažo

Linda Evangelista buvo užfiksuota retai išeinanti į lauką po to, kai dėl nevykusios plastinės operacijos jos veidas liko "žiauriai subjaurotas" - praėjus kelioms dienoms po to, kai jos buvęs vyras buvo apkaltintas išprievartavęs daugiau nei dešimt modelių, - paskelbė dailymail.co.uk..

57 metų Evangelista buvo matoma tik kelis kartus po to, kai 2016 m. jai buvo atlikta riebalų šalinimo procedūra, dėl kurios, pasak jos, ji "visam laikui deformavosi".

Vis dėlto daugelį metų "slapstydamasi" buvusi manekenė, vasario mėnesį paskelbusi, kad jai jau nebereikia gyventi "gėdoje", trečiadienį Niujorke buvo pastebėta išėjusi pasivaikščioti.

Kanadietė mados pasaulio atstovė vilkėjo juodas sportines kelnes ir užsegamą džinsinį švarką.

Ji buvo be makiažo, plaukus susirišusi į kuodą ir prie įvaizdžio priderino akinius plačiais rėmeliais ir "Birkenstock" sandalus.

Prieš sėsdama į automobilį Evangelista buvo nufotografuota kviečianti "Uber".

Vėliau ji apsivilko ilgą, plazdančią pilką suknelę ir buvo pastebėta, kaip eidama į netoliese esantį pastatą laiko gėlių puokštę.

Tai įvyko praėjus vos kelioms dienoms po to, kai buvo pranešta, kad jos buvęs vyras, 72 metų prancūzų agentas Geraldas Marie, savo tarptautinėje modelių agentūroje vadovavo nešvariam sekso tinklui, kuriame, kaip įtariama, išprievartavo 13 vos 14 metų modelių, nes manė, kad merginos yra "nefotogeniškos", ir skyrė aukoms kokaino, kad jos būtų lieknos. 

Įtariama, kad Marie netinkamai elgėsi eidamas "Elite Model Management" Europos vadovo pareigas devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje, kai tapo vienu įtakingiausių šios pramonės šakos atstovų. 

53-ejų metų amerikiečių modelis Carré Sutton tebevykstančiame teismo procese teigė, kad 1985 m., kai jai buvo 16 metų, modelių bosas ją ne kartą išprievartavo, kai ji buvo įdarbinta. 

Ji taip pat teigė, kad Marie, kuris 1987-1993 m. buvo susituokęs su Evangelista, "pardavinėjo" ją ir kitas moteris "kitiems turtingiems vyrams visoje Europoje, kur jis esą buvo žinomas kaip "mados industrijos Harvey Weinsteinas".

Rugsėjį Evangelista šokiruojančiame "Instagram" įraše atskleidė, kad nusprendė pasitraukti iš viešumos po to, kai 2016 m. jai pasireiškė reta reakcija į kosmetinę procedūrą. 

Kriolipolizės procedūra, vadinama, buvo skirta riebalų ląstelėms sumažinti, tačiau vietoj to jos ląstelės padidėjo. Ji teigė, kad netrukus visame kūne pradėjo ryškėti "iškilimai".

"Mano sekėjams, kurie stebėjosi, kodėl nedirbu, o mano bendraamžių karjera klesti, atsakysiu, kad mane žiauriai subjaurojo "Zeltiq" CoolSculpting procedūra, kuri padarė priešingai, nei žadėjo", - tuomet rašė ji. 

"Ji padidino, o ne sumažino mano riebalinių ląstelių kiekį ir po dviejų skausmingų, nesėkmingų korekcinių operacijų mane visam laikui deformavo. Likau, kaip apibūdino žiniasklaida, "neatpažįstama". 

 Archyvų nuotr.

 

Linda Evangelista po plastinės operacijos

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder