Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas savo ištikimiausiems gerbėjams dovanojo tikrą energijos užtaisą

Penktadienio vakarą Palangos koncertų salė buvo užpildyta tikra muzikos bomba, čia Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas pristatė savo naujausią muzikinę programą „Šlagerių dvikova“.

Ir išties, susirinkę klausytojai galėjo mėgautis tikrų tikriausia muzikine dvikova, kurioje susirungė du publikos ypatingai mėgiami ir mylimi atlikėjai.

Kaip buvo skelbta iki renginio, atlikėjai susivienijo tam, kad savo ištikimiausius gerbėjus nukeltų į praeitį ir primintų ryškiausius populiariosios klasikos kūrinius.

Programa buvo pritaikyta įvairaus amžiaus klausytojams – nuo paties jauniausio iki vyriausio, tad nuobodžiaujančių salėje nebuvo, beveik dvi valandas trukusiame koncerte į taktą lingavo ir kartu dainavo visi klausytojai.

Ne paslaptis, kad abu atlikėjai scenoje muzikuoja jau ne vienerius metus, per ilgą laiką jie sukaupė didžiulę patirtį, todėl ne tik puikiai dainuoja, bet geba betarpiškai bendrauti su publika, įtraukti visus savo gerbėjus ir pasinerti į muzikinį nuotykį.

Visais šiais malonumais galėjo mėgautis susirinkusieji penktadienio vakarą.

„Koncertas buvo nuostabus, pasikrovėme daug energijos, kurios užteks dar tikrai labai ilgai“ – iš koncerto išėję sakė klausytojai.

Renginyje skambėjo mylimų kompozitorių kūryba, o išskirtinė dedikacija buvo skirta tikram populiariosios muzikos grandui, maestro Stasiui Povilaičiui, kuris paliko neabejotiną ryškų pėdsaką lietuviškoje estradoje. Seniai girdėtos ir atliktos dainos skambėjo šiuolaikiškai, su nauja energija, o muzikinį skambesį paryškino dainininkų pakviesta ritmo grupė.

Po koncerto džiaugsmo neslėpė ir emocijomis dalijosi atlikėjai Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas: „esame be galo dėkingi visiems savo gerbėjams, kurie buvo kartu su mumis penktadienį.

Tai buvo kažkas nepakartojamo. Tiek daug šypsenų, ovacijų ir juoko seniai negirdėjome. Nuoširdžiai dėkojame ir visiems mus palaikantiems, bet negalėjusiems sudalyvauti.

Siunčiame pačius nuoširdžiausius linkėjimus ir pažadame dar ne vieną staigmeną įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Kviečiame sekti mūsų naujienas, kurias labai greitai paskelbsime.“

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder