„Magic Mike“ žvaigžė atskleidė metodus, kuriais pasiekė „tobulą“ kūną: teko ir badauti

Aktorius Channing Tatum, suvaidinęs striptizo šokėją filme „Magic Mike“ atskleidė metodus, kuriais jis pasiekė tokį raumeningą kūną. Jis pasakojo, kad tai nenatūralu, nes norėdamas pasiekti rezultatų, turėjo ir badauti.

Channingas Tatumas duodamas interviu „The Kelly Clarkson Show“ atviravo apie tai, kaip jis stengiasi įgauti formą artėjančiai trečiajai „Magic Mike“ daliai, rašo dailymail.co.uk.

41 metų aktorius sakė dvejojęs, kai jam buvo pasiūlyta galimybė pakartoti savo vaidmenį filme „Magic Mike's Last Dance“, nes itin sunku išlaikyti formą.

„Sunku, – sakė 21 Jump Street žvaigždė. – Net jei treniruojiesi, būti tokios formos? Tai nėra natūralu.“

Paklaustas, ar gerai maitinosi, laikydamasis savo griežto svorio režimo, jis atsakė: „Turėjau badauti. Nemanau, kad kai esi toks lieknas, tai iš tikrųjų yra sveika.“

Nepaisant to, koks raumeningas aktorius atrodo kituose savo vaidmenyse, jis pripažino, kad išlaikyti tokią figūrą reikia būti itin atkakliam – laikytis dietų ir daug sportuoti yra sunku.

„Tikrai nežinau, kaip žmonės, dirbantys nuo aštuonias valandas per dieną išlaiko formą, nes tai yra mano darbas visą dieną ir aš vos galiu tai padaryti, – sakė jis. – Jei treniruojiesi du kartus per dieną, turi valgyti tinkamą maistą tinkamu laiku. Tai sudėtingas dalykas.“

Tatumas taip pat pripažino, kad senstant numesti svorio pasidarė sunkiau. Jis taip pat prisipažino, kad laikydamasis dietos jam trūko druskos labiau nei bet ko kito, nes jos vyras visiškai atsisako likus kelioms dienoms iki bet kokios scenos, kai reikia nusimesti drabužius.

„Viskas, ką valgau, be skonio. Tačiau tai niekis“, – sakė jis.

Nors Tatumas netrukus pakartos savo vaidmenį filme „Magic Mike 3“, jis taip pat netrukus turi daug kitų projektų.

Jo filmas „Prarastas miestas“ turėtų pasirodyti kovo pabaigoje. Filmo centre – meilės romanų rašytoja, kurią vaidina Sandra Bullock, kuri kartu su savo viršelio modeliu leidžiasi į knygų turą, kol jie nebus pagrobti.

Filme vaidins Tatumas, Bullockas, Hario Poterio aktorius Danielis Radcliffe'as, Bradas Pittas ir „Together Together“ aktorė Patti Harrison.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder