Maloniausias Zodiako ženklas, anot astrologų: šie žmonės yra draugiškesni už kitus

(6)

Kai kurie žmonės išlieka visiškai ramūs, net jei darbe patiria didelį stresą arba jų asmeninis gyvenimas žlunga. Tokie ramūs žmonės tiesiog moka pasiduoti srautui ir išlikti ramūs.

Jei kada nors susimąstėte, kodėl kai kurie žmonės yra draugiškesni už kitus, atsakymas gali būti užrašytas žvaigždėse. Skaitykite toliau ir sužinokite apie šešis švelniausius Zodiako ženklus - nuo šiek tiek malonių iki itin lengvai bendraujančių.

6 Vėžys

Vėžiai stengiasi, kad viskas aplink juos būtų ramu, nes labai bijo konfrontacijos. Panašiai kaip ir jų kolegos krabai, jie prisidengia kiautu, kad apsaugotų savo subtilią vidinę veiklą.

"Jie nieko nemėgsta labiau nei mėgautis aplink save susikurta ramybe ir užsisklendžia savo kiaute, kad jos nesunaikintų, - sako astrologė ir dvasinė mokytoja Tara Bennet.

Vėžiai, laikomi "Zodiako motinomis", siekia išlaikyti laimingus namus ir užtikrinti visų aplinkinių saugumą.

5 Svarstyklės

Šie ekstravertiški, draugiški žmonės iš tiesų laimingi tik tada, kai viskas aplink juos yra subalansuota, o tai reiškia, kad jie retai išeina iš rikiuotės.

"Jie vengia dramų, bet kokia kaina vengia konfliktų", - sako Bennet.

"Vengti situacijų, kurios trikdo jų atpalaiduojančią nuotaiką, yra labai svarbu, kad Svarstyklės išlaikytų trokštamą harmoniją."

Astrologė ir aiškumo konsultantė Lauren DeGolia priduria, kad Svarstyklės yra atsipalaidavusios, nes jas valdo Veneros planeta, kuri leidžia joms "matyti ir vertinti kiekvieno žmogaus požiūrį, o tai reikalauja tam tikros kantrybės".

Dėl šio gebėjimo išlaikyti santūrų elgesį Svarstyklėms puikiai sekasi dirbti teismo salėje.

4 Liūtas

Liūtai gali būti žinomi dėl to, kad mėgsta būti dėmesio centre, tačiau jie neleidžia kitiems žmonėms trukdyti jiems spindėti.

Magiškojo taško astrologė Tina Caro sako, kad Liūtai išlaiko geranorišką nuotaiką, nes "žino, kada linksmintis, o kada būti rimti", todėl lengvai gali būti "nerūpestingi ir elgtis šiek tiek vaikiškai".

3 Vandenis

Vandeniai visada yra savo pasaulyje. DeGolia sako, kad šis ženklas "geba lengvai atsiriboti nuo lūkesčių ir realybės", todėl jie nuolat atsipalaiduoja.

Šis vandens ženklas siekia susitelkti į save, todėl jie nesureikšmina kitų žmonių dramų ir gali padėti jums kitaip pažvelgti į savo problemas.

"Jei jie seka gyvenimo tėkme, skleidžia daug teigiamų vibracijų, todėl visi aplink juos tampa laimingesni", - sako "Futurio" programėlės nuolatinė astrologė Alice Alta.

Jei norite gauti daugiau astrologijos turinio tiesiai į savo pašto dėžutę, užsiprenumeruokite mūsų kasdienį naujienlaiškį.

2 Žuvys

Emocingosios Žuvys nori, kad žmonės jas mėgtų, todėl stengiasi išlikti simpatiškos. Švelnus vandens ženklas mėgsta atsipalaiduoti su draugais ir nori kiekviename matyti tai, kas geriausia.

"Jei kasdienio gyvenimo chaose jie randa zen, jie mato savo pasaulio paveikslą, kuriame visata yra teisinga, o gėris visada laimi prieš blogį", - aiškina Alta.

"Taigi jie optimistiškai žvelgia į savo ateitį ir nesijaudina dėl smulkmenų." Žuvys gali lengvai išlikti laimingos, jei tik nesugeria niekieno kito blogų emocijų.

1 Dvyniai

Dvyniai išties geba prisitaikyti bet kokioje situacijoje. Jei rengiate vakarėlį, pakvieskite Dvynius, nes jie pralinksmins savo linksmomis istorijomis.

"Dvyniai yra didžiausi chameleonai, nesvarbu, ar šaltoje atmosferoje, ar didelės įtampos situacijoje, jie gali su viskuo susitvarkyti nesukeldami chaoso", - sako Bennet ir vadina juos "šaltais kaip agurkai".

Šis įtampos nekeliantis ženklas gyvena tam, kad linksmintų savo draugus, todėl daugiausia dėmesio skiria tam, kad visi aplinkiniai būtų vienodai patenkinti.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder