Mamą palaidojęs V. Šiškauskas: kartu buvome iki paskutinės akimirkos

Pastarieji metai daugeliui pažėrė skaudžių išgyvenimų bei netekčių. Lietuvos verslininkai skaičiuoja šimtatūkstantinius nuostolius, dainininkai – prarastus koncertus. Tačiau didžiausi praradimai yra tie, kurių neįmanoma nei kaip nors pataisyti, nei susigrąžinti. 

Vieną iš tokių dramų kaip tik dabar išgyvena žinomas dainininkas Vytautas Šiškauskas, kuris neseniai atsisveikino su savo mama, praneša LNK laida „KK2 penktadienis“.

Mamos netektis Vytautui itin skaudi ir todėl, kad savo brangiausią žmogų jis matydavo kiekvieną dieną. Pastaruosius trejus metus ištisai gyvendavo pilnas nerimo. Nes jei viena diena būdavo lengvesnė, tai rytojus – visiškai neaiškus. Mama sirgo, silpo, pastaruosius dvejus metus judėdavo tik neįgaliojo vežimėliu, jai buvo reikalinga nuolatinė slauga.

O didžiausia krizė prasidėjo tada, kai per 93-ąjį gimtadienį V.Šiškausko mama buvo išgabenta į ligoninę.

Tiesa, dainininkas mamą nuolatos lankė, jai nešdavo paklausyti naujausias dainas ir, nors mama buvo praktiškai be sąmonės, Vytautas įsitikinęs: mama jo muziką tikrai girdėjo ir net bandydavo paniūniuoti.

Kūrybine prasme karantinas V. Šiškauskui buvo tikrai palankus. Jis parašė net devynias naujas dainas ir didelė tikimybė, kad karantinų pabaigą vainikuos „koroninis“ Vytauto diskas.

Paskutinį koncertą 2020-tųjų spalį turėjęs muzikantas neslepia: išgyventi iš santaupų buvo ir yra didelis iššūkis. „Nors mokame didelius mokesčius, bet iš valdžios per karantiną gauname tik 260. Tai man čia kaip įžeidimas“.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder