„Mamyčių sūneliai“ pagal Zodiako ženklą (11)

Santykiai su nebrandžiu vyru – sunkus išbandymas. Tokia santuoka pasmerkta amžiniems barniams ir skandalams. Apsisaugoti padės infantilių Zodiako ženklų reitingas.
 

Archyvų nuotr.

I vieta – VĖŽYS

Klasikinis „mamytės sūnelio“ etalonas.

Atrodo, kad gimdymo namuose jam pamiršo nupjauti virkštelę. Nepriklausomai nuo amžiaus, jis visada klausys mamos ir laikysis jos patarimų. Bet kokį sprendimą jis priima tik pasitaręs su motina.

Pasirengęs su ja aptarinėti kiekvieną smulkmeną ir niekada nepasielgs prieš jos valią. Elgesys iš vaikystės.

II vieta – MERGELĖ

Jo pasaulėžiūroje motina – idealaus žmogaus etalonas. Šiam ženklui ji bus pirma visur ir visada. Motinos

III vieta – VANDENIS

Kaprizingas ir reiklus vyras. Įpratęs, kad mama ištaisytų visas jo klaidas ir yra pasirengusi išpildyti bet kokį jo prašymą. Visiškai neatsakingas.

Nesugeba savarankiškai priimti sprendimų. Nerangus ir visiškai bejėgis buityje. Be motinos patarimo nepradės jokio darbo. Negali įsivaizduoti, kas yra gyvenimas be tėvų nurodymų.

IV vieta – SVARSTYKLĖS

„Šiltnamio augalėlis“. Auga nuostabiame pasaulyje, kur viskas idealu ir nėra problemų. Todėl virto infantiliu vyru, nemokančiu atsispirti nemalonumams.

Įpratęs, kad moteris jį globoja ir apsaugo nuo problemų. Jaukiai jaučiasi po motinos sparneliu ir nesirengia prisiimti atsakomybės.

Gyvenimo draugę jis pasirinks kuo panašesnę į motiną pagal charakterį ir išvaizdą. Sutuoktinė jam visada liks antroje vietoje. Silpnas vyras. www.needpix.com HOROSKOPAI Ką apie save slepia kiekvienas Zodiako ženklas?

V vieta – ŽUVYS

Šio Zodiako ženklo atstovas Įsitikinęs, kad moteris sutverta jo pageidavimams vykdyti. Nuoširdžiai mano, kad gyvenimo draugė turi pildyti visas jo užgaidas, vos pirštu pamojus.

Vaikystėje buvo išlepintas ir kaprizingas berniukas, kurio motina nepaleisdavo nuo savęs nė per žingsnį.

Žuvys moka meistriškai manipuliuoti damomis ir žino, kur reikia paspausti, kad iš situacijos gautų naudos sau.

Visada pasiekia savo ir išeina nugalėtoju iš bet kokių aplinkybių.

Archyvų nuotr.

 

Nusišnekat juodai,aš pats mergelė neklausiau motinos jau nuo septyniu metu ir buvau ir esu sunkiai suvaldomas jau daug metu ir tikrai nesitariu ir neklausau jokiu moterišku patarimu(aišku čia mano blogybė,bet juk tokios ir yra mergelės).
Aš, 2021-11-30 18:23
Rašo rašo ir nedarašo iki galo. Nepirma , kai palieka nebaigtas mintis...
aše, 2021-11-29 21:56
Mano Mergelė ir Vėžys labai tiksliai aprašyti
Čia aš, 2021-11-29 21:50
Sidebar placeholder